Celebrity, které bývaly kdysi bezdomovci!

16. 12. 2014
Dnes vydělávají miliony, kdysi žili na ulici, přespávali v parku na lavičkách a neměli co jíst... O kom že je řeč? Budete zírat!

Namakaného Daniela Craiga známe hlavně z filmu James Bond, kde si střihl hned několikrát hlavní roli. Role Jamese Bonda se na něj skvěle hodí, protože James má každou situaci pod kontrolou stejně jako Daniel. Když neměl kde přespat, složil hlavu na lavičkách v Londýně. Sám přiznává, že jako začínající herec to měl opravdu těžké.

I bývalá královna krásy, herečka Hale Berry , si vytrpěla své. Modelka, která dokonce získala cenu Emmy a Zlatý Glóbus, neměla příliš pěkné dětství. Vždy věděla, že se chce věnovat herectví, ale rodina ji nepodpořila. Nakonec čokoládová kráska utekla z domova. Žila dlouhou dobu s bezdomovci v opuštěné chatrči a snažila se prosadit jako herečka. Matka jí nedávala peníze a nikdy jí nevěřila. Naštěstí šla Berry za svým snem a vyplatilo se jí to.

Zpěvačka a herečka Jennifer Lopez přišla o rodinné zázemí v 18 letech. Její matka neunesla to, že její dcera nechce studovat na vysoké škole a ani nepochopila její touhu stát se tanečnicí. Bez servítek ji vyhodila z domu a tak Jennifer přespávala v tanečním studiu a živila se zpočátku jak se jen dalo...

V době, kdy Sam Worthington vyhrál konkurz na hlavní mužskou roli filmového trháku Avatar, přespával a žil v autě, které si koupil za své jediné peníze, které zíkal rozprodáním majetku - ten nebyl očividně nijak velký, bylo to jen 2 000 dolarů!

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Rodiče Hilary Swank se rozvedli, když jí bylo třináct let. Spolu s matkou pak žila několik let v přívěsu. Jejím velkým snem bylo stát se herečkou, a tak se s matkou rozhodly odstěhovat se do Los Angeles, kde se Hilary všemožně snažila prorazit do hereckého světa. Jejich jedinou výbavou bylo tehdy pouhých 75 dolarů a karta na telefon. O pět let později se Hilary Swank stala úspěšnou herečkou, která hned po prvním filmovém počinu dostala Oscara!

Role Jima Carreyho jsou nezapomenutelné. Hollywoodský komik, který za ně teď dostává miliony dolarů, byl kdysi opravdu chudý. Kariéru začal v podstatě ve stanu a karavanu. Dost procestoval, protože díky chudé rodině nevystudoval ani střední školu, musel pracovat a s rodinou přespával na různých místech v Kanadě.

I svalovec Sylvester Stallone žil kdysi na ulici. Co vás možná překvapí je, že kdysi začínal kariéru jako pornoherec! Zahrál si v lehkém pornu s názvem The party at Kitty (Večírek u Kitty). Denně přespával na ulici až do doby, kdy natočil akční filmy Rambo a Rocky, ve kterých ztvárnil hlavní roli a které se staly kasovními trháky. Pak si konečně mohl najít slušné bydlení!

Zpěvačka Kelly Clarkson je vítězkou první řady americké pěvecké soutěže SuperStar. Než ji ale vyhrála, vyhořel jí několikrát byt a byla nucena žít nějakou dobu v autě a krátce i v domově pro bezdomovce.

Když se jeden z nejpopulárnějších světových moderátorů David Letterman poprvé stěhoval z Indiany do Los Angeles, žil nějakou dobu - než našel první zaměstnání - ve svém červeném Chevroletu Pick Up z roku 1973... Holt, časy se mění!

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento měsíc se chcete vzdělávat, ale prozatím jste neměli šanci najít vhodný seminář. Ke konci týden by se na vás mohlo usmát v tomto ohledu štěstí, jenže nemáte dostatek sil. Věnujte se…