Brad Pitt Zdroj: Profimedia.cz

Brad Pitt Zdroj: Profimedia.cz

Jennifer Aniston
Sandra Bullock
Nicolas Cage
Alec Baldwin
6
Fotogalerie

Celebrity, kterým roky navíc sluší!

Umění stárnout s grácií skvěle ovládají například italská herečka Claudia Cardinale a "dědečkové" Clint Eastwood a Sean Connery! Pravdou je, že ani bohatství investované do vzhledu vám věčné mládí nezajistí. Když chybí soudnost a vkus, může to dopadnout špatně. Dnes se ale pojďme společně podívat na hvězdy showbusinessu, které s věkem vypadají dokonce lépe, než zamlada! Roky jim přidaly na šarmu a vrásky jsou ať si kdo chce co chce říká - zvláště na některých mužích - opravdu sexy!

Simona Stašová (59)

Výborná česká herečka s věkem vyloženě zkrásněla a je z ní velice elegantni, energická a okouzlující charismatická dáma!

Jodie Foster (51)

Dodnes nosí ten samý účes, v jakém jsme ji před lety poznali v roli Clarice Starling ve filmu Hanibal, který ji proslavil po celém světě. Zmizela na delší čas ze světel reflektorů, ale na předávání Zlatých Glóbů se objevila a nezvykle zářila! Víme proč! Po roce společného žití si Jodie letos vzala svou partnerku Alexandru Hedison! Gratulujeme!

George Clooney (53)

Když už je řeč o svatebních zvonech, je na místě zmínit našeho oblíbeného záletníka a ne právě nejmladšího svobodného mládence George Clooneyho. Ten se rozhodl konečně říci sbohem svému životu poustevníka a zasnoubil se s anglickou sexy právničkou Amal Alamuddin. Lepší pozdě, než nikdy, Georgi! Amal je šťastná žena! George vypadá ve svém věku výborně, možná je teď naopak ještě více sexy a má větší charisma, než zamlada!

Nicolas Cage (50)

Říká se, že čas je neúprosný! V případě Nicholase Cage to ale neplatí! Ba právě naopak! Čím starší, tím více je tenhle herec sexy! Před lety o něm dokonce na internetu koloval vtipný článek s fotografiemi, kde se psalo, že vypadá už několik let stejně - dokonce čím dál tím lépe - a že to určitě musí být upír, jinak to není možné. Nicholas to vzal s humorem a v talkshow Davida Lettermana reagoval touto větou: "Upíři přece nejdou vyfotografovat a já jsem skoro v každém bulvárním plátku... Takže já jím být rozhodně nemůžu! Ale moc si téhle poklony cením, díky!"

Sandra Bullock (49)

Už kdysi byla tak okouzlující, že bychom nikdy neřekli, že je možné, že za 30 let na tom bude ještě lépe! Držitelka Oscara oslaví za pár dní 50. narozeniny a sluší jí to víc, než kdy jindy! Konečně našla svůj styl, na předávání filmových cen je na červeném koberci vždy jednou z nejvíce fotografovaných hvězd a skvěle si srovnala i svůj kdysi dost bouřlivý soukromý život. Teď je pro ni už čtvrtým rokem na prvním místě její adoptovaný syn Louis.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Keanu Reeves (49)

Keanu má výhodu v tom, že má takzvaný dětský obličej - "baby face", který se s přibývajícími roky téměř nemění, ale i tak! Na to, že slaví letos 50 vypadá opravdu výborně. Z jaké fontány piješ nektar mládí, Keanu?

Elle Macpherson (50)

Je tohle vůbec možné? Jak to dělá? I po dvaceti letech, kdy dosáhla statusu supermodelky a dostala ve světě modelingu díky své perfektní dokonalé postavě přezdívku "Tělo" (The Body) je pořád k nakousnutí! Nemůžeme uvěřit, že jí je už 50 let! Stále si udržuje skvělou postavu a nikdy nepřestala dělat to, co ji naplňuje a baví = modeling a návrhářství. Nedávno uvedla na trh další úžasnou kolekci spodního prádla. "Nevěřím, že krása má cokoliv společného s věkem", říká. "To, jak se cítím, jak skvěle mi teď je, to je pro mně opravdu to nejdůležitější. V životě jsem zažila spoustu báječných dní a doufám, že ještě nejméně 50 dalších let skvělých zážitků mě ještě čeká!", řekla v nedávném rozhovoru.

Brad Pitt (50)

Jedna z věcí, kterou na Bradovi milují ženy celého světa je to, jak se dokáže měnit. Je jako chameleon. Ve svých rolích a možná i v životě dokáže být okouzlující, něžný, sexy, drsný, během minuty se dokáže proměnit z uhlazeného modela v obleku na drsného dřevorubce a nic z jeho sex appealu mu to rozhodně neubírá. Mění se i fyzicky - hlavně jeho tvář, experimenty s vousy a nekonečnem různých účesů, ve kterých vypadá vždycky dobře. Je také jedním z mála můžů, kterým sluší i culík a to je co říct. Vážně... Jaký je rozdíl mezi Bradem Pittem před 30 let a dnes? Minimální!

Alec Baldwin (56)

Soud v New Yorku poslal nedávno na půl roku do vězení kanadskou herečku, kterou usvědčil z neodbytného obtěžování (stalkingu) známé hollywoodské hvězdy Aleca Baldwina. Baldwin před soudem uvedl, že Kanaďanka mu ze života udělala peklo, přestože se jen jednou sešli na večeři. Herečka trvá na tom, že s Baldwinem měla romantický vztah, který vyústil v "intimní sblížení". Baldwin její líčení vášnivé noci v luxusním hotelovém apartmá popírá. Kanaďanka prý terorizovala i jeho manželku, insturktorky jógy, Hilarii, se kterou má Alec roční dceru Carmen. Alec vypadá nejspíš i díky své manželce stále naprosto skvěle a i v téměř 60ti letech se mu očividně dostává velké pozornosti žen.

Jennifer Aniston (45)

Bývalá partnerka Brada Pitta stále čeká na svatbu i plození potomků. Jennifer vypadá lépe, než kdy předtím a není to jen tím, že jak se sama přiznala, podstoupila dvakrát kosmetickou úpravu nosu a omlazování pleti pomocí laseru. Za tuto proceduru je Jennifer mimochodem ochotna měsíčně utratit přes tisíc dolarů! Vypadá to ale, že se jí to vyplácí!

Doporučujeme

Články odjinud