Celebrity podlehly kouzlu profesionálního líčení

30. 6. 2013
Tolik krásných žen ve foyer obchodního centra se jen tak nevidí. Sešly se zde na akci kosmetické firmy, aby si samy na vlastní kůži vyzkoušely její luxusní výrobky.

Zástupkyně společnosti Karla Mráčková pozvala VIP osobnosti do tzv. zákulisí.

„To je poprvé, kdy někdo z VIP mohl vniknout „do kuchyně“ světoznámé firmy. Byla zde odhalena tajemství, jak prodloužit řasy na maximum, nebo jak dodat rtům na objemu speciálním leskem. Je to efektní a přitom přirozené líčení – je snadnější, než se zdá, zvlášť když vám někdo přesně ukáže, jak na to. I já tyto vychytávky při své práci používám,“ sdělila PR & Event manažerka Dior Karla Mráčková.

Do péče vizážistek se svěřily známé dámy, mezi nimiž nechyběla například Petra Svoboda, Petra Voláková, Jana Adamcová, Gábina Partyšová, Ivanka Jirešová, Denisa Domanská, Jovanka Vojtková, Bára Mottlová, Lucka Křížková, Marta Ondráčková nebo Tereza Zimová .

Ivana Jirešová se rozpovídala o své dceři Sofii:„K líčení má velmi pozitivní vztah moje dcera...zatím velmi špatně chápe, že není vhodné, aby v 8 letech používala řasenku, make-up a lesk na rty....už dávno objevila moji skrytou kosmetickou taštičku, díky níž se velmi často zmaluje k nepoznání, vyjde z koupelny a tváří se jakoby se nechumelilo... Už několik měsíců snažím zachovat alespoň ty nejvzácnější kosmetické drahokamy. Bohužel marně,“ řekla s úsměvem Ivana.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Na své první líčení zavzpomínala Petra Svoboda : „Mám přísného tatínka, který dbal na to, abych si co nejdéle udržela dívčí přirozený vzhled. Líčení mě ovšem velice lákalo a jen těžko jsem odolávala. Ve 13 jsem začala alespoň s líčením řas. Tatínek odjížděl přes týden pryč, a tak jsem si je tajně během jeho cest malovala. A vždy v pátek večer jsem si vše zase poctivě odlíčila, jakmile jsem zahlédla tátovo auto přijíždět před dům. A jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu…, až jsem jednou oči zapomněla odlíčit a byl z toho opravdu oheň na střeše. Na svoji dceru tak přísná nebudu, raději budu mít její líčení pod kontrolou a spíš jí poradím, co a jak," smála se při vzpomínkách Petra.

Velmi obdobný zážitek měla i Karla Mráčková : „U nás byla pro změnu přísnější maminka. Také se snažila držet mě od světa šminek co nejdéle a před líčením vystavěla takřka neproniknutelnou hradbu. Když jsem přišla na střední školu, kde jsem začala potkávat studentky zmalované jako obrazy, připadala jsem si jako nahá v trní a chtěla svůj obličej samozřejmě také "přiobléknout" do barev. Zákaz mámy jsem porušovala tím, že jsem z bytu sice odcházela jako malá nevinná holčička a z domu už jako obrázek. Posadila jsem se totiž v činžáku na schody a svými pokoutně posháněnými šminkami se dokrášlila," dodává Karla.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento týden zatoužíte po relaxaci a mírném pracovním nasazení. Už vás nebaví honit se za prvenstvím. Nedaří se vám totiž jako na začátku měsíce, a dokonce si všechno přibarvujete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme