Charlize Theron byla u zabití svého otce Foto: Profimedia

Charlize Theron byla u zabití svého otce Foto: Profimedia

Charlize Theron terorizoval její otec Foto: Profimedia
Charlize Theron Zdroj: Profimedia.cz
Jack Nicholson si myslel, že jeho matka je jeho sestra Zdroj: Profimedia.cz
Jack Nicholson se pravdu dozvěděl až v 37 letech Foto: Profimedia
18
Fotogalerie

Celebrity s děsivou minulostí. Budete překvapeni, co mají někteří za sebou!

Být světovou superhvězdou neznamená, že váš život byl vždycky perfektní a bez obláčku... Ani slavné osobnosti neměly vždy na růžích ustláno a často jim peklo ze života dělala vlastní rodina!

Charlize Theron

Otec krásné herečky Charlize Theron terorizoval svou rodinu dlouho "jen" slovně. Jednou ale přišel domů opilý namol a začal zničehonic střílet po Charlize a její matce. Ta mu zbraň sebrala a v rámci sebeobrany svého manžela zastřelila. "Můj otec byl velmi nemocný muž. Celý život jsem ho znala jen jako alkoholika," řekla herečka a potvrdila, že její matka jednala v sebeobraně, jak ostatně dokázalo i policejní vyšetřování. "Ukončila tu hrůzu," dodala herečka.

Pokračování 2 / 5

Jack Nicholson

Slavný herec Jack Nicholson byl nechtěné a neplánované dítě. Narodil se devatenáctileté začínající herečce a vychovávali ho její rodiče. Díky nim Jack celé své dětství a dospívání žil v tom, že jeho pravá matka je jeho sestra! Pravdu se dozvěděl, až když už byl slavný a do kin šel jeho film Čínská čtvrť. V té době mu bylo sedmatřicet let. Nicholson ale své rodině nikdy neměl za zlé, že ho takto balamutila.

Pokračování 3 / 5

Tobey Maguire

Také herec Tobey Maguire známý především z komiksových filmů o Spider-Manovi  má štěstí na rodinné příslušníky. Jeho otec vykradl banku v ulici, kde bydleli, a to za denního světla a bez jakékoliv masky! Samozřejmě byl okamžitě zatčen a skončil na dva roky ve vězení. Maguire se ale k situaci nevyjadřoval.

Pokračování 4 / 5

Leighton Meester

V době, kdy byla herečka Leighton Meester, kterou znáte především ze seriálu Super drbna, ještě miminko, skončili její rodiče i teta společně ve vězení poté, co se pokusili propašovat pět set kilo marihuany z Jamajky. Teta Leighton z vězení utekla a dostala se kvůli tomu v té době na seznam patnácti nejhledanějších zločinců Ameriky.

Pokračování 5 / 5

Woody Harrelson

Otec herce Woody Harrelsona odešel od rodiny v roce 1968. Stal se nájemným vrahem, kterého se podařilo usvědčit na základě důkazů jen ze dvou vražd, kvůli čemuž skončil na čas ve vězení.

Když ho poté předčasně pustili za dobré chování, nechal se okamžitě znovu najmout, aby zavraždil soudce, což udělal a opět skončil ve vězení. Woody se snažil ho odtamtud dostat, ale než se mu to podařilo, otec v roce 2007 zemřel.

Kelsey Grammer

Herec Kelsey Grammer a jeho story jsou téměř k neuvěření! Nejdříve přišel o matku a dědečka, se kterými žil. Dva roky poté byl šíleným taxikářem zastřelen přímo na trávníku před domem jeho otec. To ale není zdaleka všechno. Jeho mladší sestra byla zavražděna bandou zlodějů na parkovišti obchodního domu a jeho dva nevlastní bratři se utopili kvůli nešťastné náhodě při potápění.

Říkáte si, že to je tedy síla? Ale pozor, ještě nekončíme! Jeho blízký přítel zemřel 11. září, další dobrý kamarád byl zavražděn svojí manželkou a jedna z manželek Kelseyho se pokusila o sebevraždu, která skončila tím, že přitom zabila jejich nenarozené dítě. Tak tomu se opravdu říká velká nepřízeň osudu! Kelsey, drž se!

Doporučujeme

Články odjinud