Celebrity s váhou jako na houpačce

4. 10. 2015
Jednou štíhlá, podruhé baculatá, zase štíhlá, baculatá, a tak stále dokola... Jaké diety drží celebrity, aby vypadaly trochu k světu? Poodhalme jejich tajemství.

Ilona Csáková (45) - Úspěch spočívá v pravidelnosti

Život v showbyznysu si vybírá svou daň a média si s chutí smlsnou na různých pikantnostech. U Ilony se zaměřily na její váhu, s kterou zápasí snad odjakživa. Plnoštíhlá postava jí dává už léta zabrat. S přibývajícími roky a po narození dvou synů se každodenní boj o hezkou postavu stává doslova dřinou. Ilona přiznala, že během každého těhotenství přibrala více než dvacet kilo. Navíc je gurmánka a ráda vaří. Vyzkoušela všemožné diety. Neosvědčily se jí ani proteinové koktejly ani vegetariánská strava. "Nejhorší jsou přísné hladovky či půsty. I když se mi podařilo nějaké kilo shodit a pak jsem se vrátila k normální stravě, kila naskákaly zpátky," přiznala zpěvačka. Zdá se však, že konečně našla recept na udržení zdravé váhy. Oblíbila si pilates, do jídelníčku přidala bílkoviny a omezila sacharidy. V jejím případě spočívá tajemství úspěchu v stokrát opakované pravdě, že jíst je třeba pravidelně, ale menší porce. Ale že to teď Iloně sluší, co říkáte?

Magda Malá (48) se vrhla na proteiny

Populární muzikálová zpěvačka Magda Malá přiznala, že problémy s váhou nikdy neměla až do druhého těhotenství. "Hubnutí v té době pro mě nebylo vůbec jednoduché a já jsem začala držet nejrůznější diety. Jenže při žádné jsem dlouho nevydržela," vypráví o svých zkušenostech. Zvítězila až proteinová dieta, která přinesla viditelné výsledky. Prý ji ani za dietu nepovažuje, neboť omelety, kaše, polévky, tyčinky i nápoje prý Magda miluje. Z výsledků je upřímně nadšená. Za 3 týdny se jí podařilo snadno shodit přes 5 kg a do Vánoc to prý bude dalších deset. Tak uvidíme, že by to opět dotáhla na svých dvaačtyřicet kilo?

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Ewa Farná (22) se s kily netrápí

Ewa Farná se v posledních letech stala středem pozornosti více než díky zpěvu, kvůli své oplácané postavě. Množství diskusí na toto téma se vedlo zejména během jejího účinkování v show Česko Slovenská SuperStar, kde zastávala roli porotkyně. Už tehdy prohlašovala, že jí její oblé tvary vůbec netrápí. Svůj postoj dala jasně najevo například na jarním předávání cen Anděl, kde se zpěvačka objevila mnohem kulatější než před rokem. Na jeviště dorazila doslova nasoukaná do červených upnutých šatů, které ještě více zvýraznily široké boky, macaté hýždě i větší bříško. Ale to by nebyla Ewa, aby své fanoušky nepřekvapila. Přes léto přece jen pár kilo shodila, ale dietu prý nedržela, zhubla jen díky práci, které měla až nad hlavu. "Možná až se setkáme za rok, tak budu vypadat úplně jinak,“ řekla o sobě Farna.

Ivana Christová (45) – ani modelky nezůstávají štíhlé navždy

Před šestadvaceti lety měla postavu jako proutek a ideální váhu. Jak jinak, Ivana v roce 1989 vyhrála soutěž Miss a její vlak se naplno rozjel. Modeling, focení, filmy, castingy – všichni očekávali, že kráska bude stále štíhlá. A tak se Ivana deset let pořádně ani nenajedla. Přísné diety a půsty si však vybraly svoji daň, čtyřicítka na krku a metabolismus a imunitní systém začal stávkovat. Ivana začala tloustnout téměř před očima, snažila se shodit, ale najednou to nešlo. Dnes už je se svojí váhou Ivana smířená. Prozradila na sebe, že „jako na všechno v životě, musela jsem dozrát k tomu, že chci změnu. Všechno je totiž v hlavě.“ A tak nezbývá, než se s boubelatou Miss také smířit.

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokračujete v parádní krasojízdě, která se týká milostných i pracovních vztahů. Pokud dnes předložíte náročnému šéfovi svůj nápad, dočkáte se zadostiučinění. Akorát se na svůj výstup…

Nejčtenější články

Doporučujeme