Ceny Grammy a BAFTA 2019: Které celebrity zvolily nejhorší outfity?

11. 2. 2019
O víkendu bylo rušno na obou stranách Atlantského oceánu. Zatímco ve Velké Británii se udílely ceny Britské akademie filmového a televizního umění čili BAFTA, v Americe se zase rozdávaly gramofonky v rámci hudebních cen Grammy. Jak se tentokrát oblékly celebrity na červeném koberci?

Šaty, které byly mimo

V Americe i ve Velké Británii se to na udíleních cen Grammy i BAFTA jen hemžilo krásnými a vkusnými róbami. Ale jako každoročně se i letos našly hvězdy, kterým se outfit moc nepovedl nebo jim zkrátka neslušel. O tom se dalo mluvit v případě hereček Rachel Weisz nebo Margot Robbie.

Další hvězdy však zřejmě chtěly jen upoutat pozornost svým nevkusem, což se v některých případech povedlo. Nepochopitelný kostým si oblékla například zpěvačka Cardi B, výběr šatů se nepovedl ani její sestře Hennessy Carolině. Vévodila jim ale country hvězda Dolly Parton, jíž byl na udílení cen Grammy vzdán hold za celoživotní dílo.

Vítězové Grammy 2019? Čtěte ZDE

Podívejte se do naší galerie na šaty, které se opravdu nepovedly!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars je během května v nepříjemné konstelaci k vašemu znamení a zejména o víkendu se vám nebude vůbec dařit. Nepouštějte se tedy do rekonstrukce domu a dalších náročných činností.…

Nejčtenější články

Doporučujeme