Čerstvě po rozchodu? 5 tipů, jak zkrátit bolest a smutek na minimum

30. 5. 2020
Čerstvě po rozchodu? 5 tipů, jak zkrátit bolest a smutek na minimum
Každý po rozchodu truchlí jinak. Někdo se v sebelítosti co nejvíc vyžívá, někdo zase chce mít období bolesti co nejrychleji za sebou. Co tedy dělat, když chcete porozchodové utrpení zkrátit na minimum?

Nesmutněte u filmů

Není samozřejmě nic špatného na tom si po rozchodu pořádně poplakat. Možná máte pocit, že se vám ulevilo, tak směle do toho. Nic se ale nemá přehánět, a i tato léčebná terapie má své hranice. Utápět se v žalu vám k ničemu nebude, právě naopak. Proto si na čas zakažte všechny smutné romantické filmy typu Zápisník jedné lásky nebo Než jsem tě poznala, které vás ještě víc podrží v hlubinách smutku a vyvolají jen další depresi. To samé platí i o smutných písničkách, zejména těch, které vám připomínají právě ukončený vztah. Odteď až do odvolání jen sitcomy, komedie a pop songy z éry zlatých devadesátých let!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Pokud zůstane v sobotu celý den doma, tak si psychicky nepomůžete. Hvězdy vám totiž nepřejí a partnerská krize se prohlubuje. Nejlepší bude, když vyrazíte někam na výlet a spolehnete se na…

Nejčtenější články

Doporučujeme