Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková a zpěvák JEN si spolu zahráli v klipu

2. 11. 2019
Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková a zpěvák JEN si spolu zahráli v klipu
Zpěvák a hudební skladatel Jen, který v roce 2012 vyhrál YouTube Fest za nejlepší klip, natočil nový videoklip k písni Dýchat. Účinkuje v něm mimo jiné Czech Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková.

JEN je autorem textu, píseň napsal ve spolupráci s producentem Odřejem Žatkuliakem z Rooftop Studio. Scénář a režii měl na starosti Benjamin Buttler, který nedávno vydal klip pro projekt 7krát3 s Jiřím Kornem. S texty JENovi pomáhá také Šárka Geroldová, známá jako Sharkass.

„Cílem videoklipu je vymanit se z aktuálních hudebních trendů. Píseň je o pocitu, že možná žijete ve vztahu, který vás dusí a nedovoluje vyjádřit všechno, co chcete. I když v něm jste se skvělým, téměř bezchybným člověkem. Přesto cítíte, že něco není v pohodě. Potřebujete se znovu nadechnout,“ říká zpěvák JEN.

„Klipem prostupuje improvizovaná taneční energie, proto byla Kristýna jasným favoritem a tuto výjimečnou energii klipu propůjčila. Je temperamentní, krásně tančí a ničeho se nebojí,“ dodává JEN.

“Kristýna je multitalent a v klipu předvedla své taneční vlohy, které zvládla naprosto bez přípravy. Navzdory tomu, že ji v den natáčení bolel krk, měla migrénu a nemohla se příliš hýbat. I tak do toho šla, i když potom skončila u doktora. Strašně si cením jejího času a energie.” říká zpěvák.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nebojte se do nového vztahu více investovat. I v covidové době si můžete najít protějška, který je milující a upřímný. Pokud žijete s trvalým partnerem, věnujte mu více pozornosti,…