České hvězdy v Lucerně zazpívají skladby QUEEN - POZOR!!! SOUTĚŽ O VSTUPENKY!!!!!

8. 12. 2005
Světová premiéra show "Hvězdy zpívají Queen" (Stars sing Queen) se uskuteční 13. prosince ve Velkém sále pražské Lucerny. Návštěvníci se mohou těšit na Kamila Střihavku, Petra Koláře, Petera Paula, Petru Janů, Vladimíra Hrona, Vlastu Horvátha, Tomáše Savku, Klaudii Derner, Moniku Agrebi a další. Interpreti vystoupí za doprovodu symfonického orchestru nebo skupin Queenmania a Sbor Sv. Pluka. Koncert začíná ve 20:30 hod.

Zejména fanoušci Queen mohou slyšet neopakovatelné provedení tří desítek hitů jako "Radio Ga-Ga", "Show must go on", "We are the Champions" či "Barcelona".

Nebude chybět ani ve světě obdivovaný Peter Paul, slovenský rodák, který svým zjevem, projevem a především zpěvem patří k málu těch, kteří snesou srovnání s frontmanem Queen Freddiem Mercurym. Svědčí o tom i jeho nedávný úspěch, kdy bylo vydáno ve Spojených státech půl milionu kusů CD Queen of Philharmonic.

Celý večer bude uvádět Vladimír Hron a samozřejmě i on zazpívá některé z hitů. Největší hvězdu večera pořádající agentura Seven Arts of Communication (www.7arts.cz) neprozradila - lze proto zatím jen hádat, zda to bude mnohonásobný zlatý slavík nebo někdo ze skupiny Queen.


POZOR!!!!! Soutěž o 5 vstupenek

Soutěžní otázka: Jaký je název posledního alba zpěváka Petra Koláře?

Odpovědi pište na adresu jana@henych.com a nezapomeňte uvést celé jméno, poštovní adresu a mailovou adresu, na kterou Vás můžeme informovat o výhře. Vstupenky vyhrává prvních 5 nejrychlejších.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Průběh víkendu nebude úplně snadný a setkáte se s překážkami v partnerském vztahu. Ať už vyrukujete s jakýmkoliv návrhem zábavy, tak to protějšek zamítne. Nevlídná atmosféra přetrvává již…

Nejčtenější články

Doporučujeme