Komentáře k článku zpět na článek

Ruthiee 25. 1. 2014 | 02:51

Já jsem kupříkladu baculatější. Snažím se oblékat tak, aby to nikoho "nepohoršovalo" a zároveň tak, abych se sama cítila dobře. Pokud se odhalování těla týče, jedinou část, kterou se nebojím odhalit je výstřih - přiměřeně samozřejmě.
Teď možná některé z vás rozpálím do běla, ale nosím i slim kalhoty. Kupuju si samozřejmě své číslo a jsem velice ráda, že začali normální pěkné kalhoty a džíny vyrábět i ve větších velikostech (obchod C&A). A v případě legín - také je nosím, ovšem pouze v kombinaci se sukní po kolena.
Říkejte si co chcete, já si v tom, co nosím připadám přitažlivá a sebevědomá a žádné články o tom, co bych měla a co bych neměla mi to nerozmluví...:)

Truda 21. 1. 2014 | 11:00

"Výrazně hruškovité dámy, by zadní kapsy mohly klidně zcela oželet. " Milí páni redaktoři a korektoři, prozradím vám jedno velké tajemství. Podmět se v české větě neodděluje čárkou. On totiž s tou větou hodně souvisí, bez něj by nebyla úplná a značně by ztrácela smysl.

asalvo 16. 1. 2014 | 14:30

Šiška má pravdu. Mladé holky jsou nejenom tlusté, ale nemají soudnost.
Nikdo neříká, že by neměly vycházet z domu, ale měly by si ty špeky zahalovat nebo se oblékat podle postavy a ne podle módy. A dnešní móda asi nepřeje tlusťoškám,
Nepiště, prosím, že jsou možná nemocné a že nevíme, co za tím je. Poslední
lékařské statistiky to říkají jasně - jen asi 1% obézních má na svědomí nemoc.
Zbytek se přežírá, nejlépe v mekáči nebo kfc a žádný výdej energie ve formě pohybu nepěstuje.

Mata69 15. 1. 2014 | 13:13

šiška: tak jasně, vystavovat nějaký špeky co se hrnou přes gatě jako na tom obrázku není zrovna vkusné. Ale napsala jsi to tak, že prostě ty co jsou tlusté by neměly ani vycházet z domu nebo existovat. To neznělo moc dobře, protože nikdy nevíš co za tím stavem té dotyčné je.

šiška 14. 1. 2014 | 22:06

Mata69: ani náhodou si nemyslím že jsem dokonalá! Ale rozhodně mi nepřetékají špeky a pneumatika přes oblečení. A kdyby ano vždycky bych to zamaskovala vhodným oblečením,přikryla aby to nebylo vidět, jelikož je na to opravdu nehezký pohled. A stáří si už lecos může dovolit, v mládí je to neomluvitelné pokud nejde samozřejmě o nemoc. Vyzáblost je také odpudivá, ale ty hory sádla a valící se špeky z oblečení je horší.

Mata69 14. 1. 2014 | 18:31

šiška: dost hustý ne? Pak by mohly třeba zalézt i staré ženské, aby nestrašily lidi...nebo taky příliš hubené, ty taky nevypadají dobře a straší lidi...Možná by se měly po ulicích pohybovat jen dokonalé bytosti jako jsi ty, aby to někoho a hlavně tebe nepohoršovalo.

Rybushka 14. 1. 2014 | 16:48
monada 14. 1. 2014 | 14:44

Co se týče kalhot je někdy u mě nadlidská síla sehnat kalhoty . Potřebuji do pasu a všechny se snad šijí bokovky . Nějaké bříško taky mám tak to nějak schovat .Jestli by mi někdo řekl tak cvič!!A nebudeš mít břicho tak to bych velice ráda ,ale máto háček kvůli očím nesmím dělat sklapovačky ani jiné pohyby takže mi zbývá super cvičení tai chi . Sice bříško nezmizí , ale pohyblivá jsem více jak dvacítka. čusky.Ps : jestli má někdo typ na normální kalhoty sem sním.

šiška 14. 1. 2014 | 12:52

Na českých ulicích je vidět obrovská spousta mladých holek co to neřeší! Je to tedy odporný pohled na poblinkání. Chtějí být za každou cenu IN místo aby se přestaly přežírat a pohybovat. Když jdu za takovou venku, tak se držím abych ji něco neřekla. Třeba ať nestraší lidi venku a zaleze kde na ní není vidět. Muslimové na takové, koukaly by jim jen oči.

Přečtěte si také

Horoskopy

A je tady finále velice úspěšného týdne, ve kterém nelze pochybovat o výrazném profesním růstu. Jen si…

Nejčtenější články

Doporučujeme