Česko-slovenských manželství přibývá

2. 6. 2020
Česko-slovenských manželství přibývá
Počet mezinárodních manželství, obzvláště těch česko-slovenských, v naší republice neustále vzrůstá. Za posledních šest let je takovýchto sňatků o polovinu více. Zatímco v roce 2014 jich bylo 1 427, loni už to bylo 2 002. Čerstvá data z Českého statistického úřadu zjistil slovenský pivovar Zlatý Bažant.

Slovenská značka prémiových piv se rozhodla podpořit česko-slovenské páry speciálním projektem. Sestavila „album“ Na česko-slovenské svatbě 1 určené pro svatební veselí novomanželů pocházejících z Česka a Slovenska.

Vytvorením originálneho playlistu ,Na česko-slovenské svatbě 1‘ sme chceli predovšetkým urobiť radosť všetkým česko-slovenským párom a podporiť ich tak v uzatváraní sobášov. Slovenské pivo Zlatý Bažant je ideálnym ležiakom pre slávnostnú príležitosť a týmto projektom chceme oslaviť všetky nové česko-slovenské manželstvá. Je úžasné, že ich v posledných rokoch výrazne pribúda,“ říká manažer značky Zlatý Bažant Peter Bustin.

Zlatý Bažant se inspiroval legendární edicí lidových písníček z 90. let, místo folklóru však vsadil na největší hity českých a slovenských interpretů, které jsou populární na druhé straně hranice. Speciální album nabídne 40 písniček zpěváků a kapel jakou jsou Pavol Habera, Karel Gott, Elán, Leoš Mareš, Hokýže Slíže, Hana Zagorová, No Name a další.

Dvě a půl hodiny dlouhý playlist nabitý převážně taneční hudbou si bude možné poslechnout na třech hudebních platformách – Spotify, Youtube Music a Apple Music. Originální svatební mix je volně k dispozici, stačí ho vyhledat podle názvu „Na česko-slovenské svatbě 1“.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Čím bohatší jsou vaše společenské styky, tím větší máte šanci na veskrze pozitivní změnu ve svém životě. Nebude se to ovšem týkat přímo práce, spíš nějaké kreativní činnosti nebo osobního…

Nejčtenější články

Doporučujeme