Českou SuperStar se stala Aneta Langerová

21. 6. 2004
Českou SuperStar se stala Aneta Langerová
Se značnou převahou hlasů (79%) zvítězila v soutěži Česko hledá SuperStar Aneta Langerová. Anetu jako první českou SuperStar tipoval i Karel Gott.

Během finálového večera zazpívaly:

  1. společně písničku Ladies Night od Atomic Kitten
  2. Aneta Thank You od Alanis Morissette
  3. Šárka rockovou baladou I´m With You od kanadské zpěvačky Avril Lavigne
  4. Aneta Out of Love od Anastacie
  5. Šárka I Wanna Dance With Somebody od zpěvačky Whitney Houston
  6. Aneta i Šárka Ve hvězdách, od Ondřeje Soukupa a textaře Oskara Petra

Při vyhlašování výsledků panovala v sále napjatá atmosféra. Nervozní byly nejen finalistky, ale i moderátoři večera, kterým se téměř nepodařilo rozdělat obálku s výsledky hlasování. Vyhlašování se zúčastlilo i zbylých 8 finalistů a společně zazpívali píseň Veď mě dál.

Písně první české SuperStar Anety Langerové si můžete poslechnout na stránkách superstar.nova.cz v sekci videa.

Výsledky hlasování na Dámě

Kde můžete potkat 1. a 2. finalistku? TV NOVA: 20.6. sledujte TV Nova ve 20:00 a nejenže se dozvíte, kdo se stane první českou superstar, ale navíc uvidíte a uslyšíte další společný singl Top10 SuperStar z dílny O. Soukupa 21.6. přivstaňte si :-) ve Snídani s Novou od 06:21 uvidíte aktuální reportáž z finále SuperStar, od 06:38 bude povídat mediální analytik, Milan Kruml, jak nás soutěž dostala + rozvede blíže fenomén reality show, od 07:50 uvidíte obávaného bosse poroty - O. Hejmu, který zrekapituluje své působení v soutěži. 22.6. si opět nepospíte :-) celé vysílání bude věnováno SuperStar (06-08:30), kromě Anety a Šárky zde vystoupí i šéf pořadu Pavel Zuna, protagonisté zajišťující zákulisí, image, atd.

Rádia: 21.6. 07:40 - 09:00 Ranní show na Evropě2 - Aneta + Šárka 21.6. 10:00 - 11:00 Frekvence 1 - křížový výslech vítězky 22.6. 10:00 - 11:00 Frekvence 1 - křížový výslech 2. finalistky

foto: superstar.nova.cz

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ustavičný boj s pracovní morálkou vás provází snad celý život. Buď jste jedničky, anebo někde v pozadí. Naštěstí vcházíte do příjemnější varianty a nebojíte se prosadit své názory. V tomto…