Český lev 2008: Ivan Trojan se učí v noci i s vidličkou v ruce

4. 3. 2008
Český lev 2008: Ivan Trojan se učí v noci i s vidličkou v ruce
Únavu v očích a roztěkaný zrak měl po vyhlášení cen Český lev 2008 (1. 3. ) herec Ivan Trojan. I když získal cenu za nejlepší mužský výkon ve filmu Václav, vypadal, jako by si to vůbec neuvědomoval. "Špatně jsem spal, hned zítra zase točím," přiznal Korzu příčinu svého rozpoložení.

Jan Budař (vlevo) a Ivan Trojan, tisková konference a projekce filmu Václav, Palace Cinemas Slovanský dům

"A opět velmi obtížnou roli s režisérem Jirkou Strachem ve filmu Ďábelská lest, ve které hraji religionistu. Je to náročné na paměť. Učím se texty doma, v noci, při jídle, na procházce, pořád se učím texty....Ale to ocenění za nervy, které pořád mám, asi stojí. Jsem šťastný, že mám lva," dodal.

Zato Martha Issová, která si zahrála v Tajnostech, působila celý večer vesele, až rozjařeně. I přesto, že jí Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli "vyfoukla" Zuzana Bydžovská za film Gympl.

"To mi vážně nevadí, Zuzana byla v Gymplu fakt dobrá. Nejvíce jsem asi nadšená, jak Jaroslav Dušek klidně a noblesně moderoval večer. Žádné vylomeniny," pochvalovala si Issová.

Herečka Martha Issová

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nevystavujte se stresu, který proudí z rodiny. Jeden člen je zásadně proti vašim plánům a nedá pokoj. Pokud se nechcete hádat, tak vyrazte s dětmi na menší výlet anebo nakupovat. Určitě…

Nejčtenější články

Doporučujeme