Kateřina Klausová Zdroj: Profimedia.cz

Kateřina Klausová Zdroj: Profimedia.cz

Judit Bárdos Zdroj: Profimedia.cz
Tatiana Pauhofová Zdroj: Profimedia.cz
Klára Sedlačková – Oltová Zdroj: Profimedia.cz
Zdeňka Žádníková-Volencová Zdroj: Profimedia.cz
9
Fotogalerie

Český lev 2015: jak zazářily hvězdy tento rok?

Předávání prestižních cen proběhlo letos v poklidné atmosféře. Ponořte se do ní na chvíli s námi a prohlédněte si ty nejzajímavější i méně povedené šaty svých nejoblíbenějších stars.

Kateřina Klausová

Vítězka soutěže Miss Golf 2013 si vybrala opravdu jedinečný model, který se nedal přehlédnout. Černobílé šaty s většími puntíky a místo sukně záplava volánků. Zní to sice spíš jako propadák večera, ale naopak patřily tyto šaty mezi nejoriginálnější a Kateřině velmi slušely. Také ležérní, účes a dokonalý make-up neměly chybu.

Judit Bárdos

Slovenská herečka maďarského původu se v roce 2014 zviditelnila především díky roli ve filmu Fair play. Byla dokonce jednou z nominovaných a rozhodla se všechny odzbrojit černým modelem s průhledným topem. Vše, co mělo být skryto, velmi vkusně zahalovalo peří. Výběr šatu se mladé herečce opravdu povedl – velmi elegantní a svůdné!

Eva Josefíková

Něžný, uvolněný model herečce velmi slušel. Růžové šaty, na kterých se vyjímal potisk velkých květů orchidejí. Žádné utažené a laciné korzety nebo obrovské krinolíny, jen splývavé linie, díky nimž herečka na předávání cen Český lev připomínala pohádkovou vílu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Tatiana Pauhofová, Hana Vagnerová, Klára Issová

Hned tři krásky si na slavnostní předávání cen rozhodly pro kalhotové variace. Hana i Tatiana sice vsadily na velmi podobné černé overaly, každá to ale pojala po svém. Svůdná zrzka Tatiana svůj outfit okořenila hlubokým výstřihem a sem tam vykukující zdobnou podprsenkou. Hanka, sledující poslední módní trendy, zas zvýraznila pas prošívaným látkovým páskem, který byl návrháři vyroben pod vlivem japonské kultury. Do rafinovaného modelu Kláry Issové jsme se zamilovali na první pohled. Dámský smoking se zajímavě řešeným sakem a jednoduchou bílou košilí se ke Kláře perfektně hodí a doplňky v podobě výrazných náušnic, zlatého psaníčka a sandálků celý look dokonale doplnily.

Anna Geislerová

Už je to letos podruhé, kdy nám přijde, že herečku hra s módou přestala bavit. Anna je krásná a sluší jí opravdu vše, ale dříve jsme se na její promenádu po červeném koberci těšili a nedočkavě vyhlíželi, v jakém modelu se objeví, nyní už tolik ze zástupu hereček nevybočuje. Posuďte sami – černé šaty z větších volánů, stříbrné sandálky i kabelka a šperky… Nás to bohužel neoslnilo.

Klára Sedlačková – Oltová

Hereččiny šaty nás moc neoslovily a ani Klářin krásný úsměv to nezachránil. Lesk šatům jen ublížil, stejně tak, jako i podivná skládaná aplikace na sukni. Také nejsme velkými příznivci soupraviček šperků, které byly tak populární v minulosti. Dnes se to však považuje za zastaralé, když máte stejné náušnice, náhrdelník i náramek (Pokud se ovšem nejedná o speciálně navržené kolekce z drahých kamenů.) V módě je nyní spíš odvážné kombinování jednotlivých šperků.

Zdeňka Žádníková-Volencová

Za nejméně povedený look bychom označili zářivě červenou kombinaci Zdeňky. Jak vypadá střih horní části šatů sice nevíme, ale vše by bylo lepší než rudé bolerko. I když se tato dvojka prodávala jako komplet, měla ji herečka rozdělit. Řídit se heslem, že lesku není nikdy dost a vybrat si ještě i lesklé doplňky, také nebylo nejšťastnější řešení…

Výsledky 22. ročníku cen Český lev

MIMOŘÁDNÝ PŘÍNOS ČESKÉ KINEMATOGRAFII

Drahomíra Vihanová

NEJLEPŠÍ FILM

Cesta ven – Miloš Lochman, Jan Macola, Karel Chvojka

NEJLEPŠÍ DOKUMENTÁRNÍ FILM

Olga – Miroslav Janek

NEJLEPŠÍ REŽIE

Cesta ven – Petr Václav

NEJLEPŠÍ ŽENSKÝ HERECKÝ VÝKON V HLAVNÍ ROLI

Cesta ven – Klaudia Dudová

NEJLEPŠÍ MUŽSKÝ HERECKÝ VÝKON V HLAVNÍ ROLI

Díra u Hanušovic – Ivan Trojan

NEJLEPŠÍ ŽENSKÝ HERECKÝ VÝKON VE VEDLEJŠÍ ROLI

Díra u Hanušovic – Lenka Krobotová

NEJLEPŠÍ MUŽSKÝ HERECKÝ VÝKON VE VEDLEJŠÍ ROLI

Díra u Hanušovic – Jaroslav Plesl

NEJLEPŠÍ SCÉNÁŘ

Cesta ven – Petr Václav

NEJLEPŠÍ KAMERA

Cesta ven – Štěpán Kučera

NEJLEPŠÍ STŘIH

Cesta ven – Florent Mangeot

NEJLEPŠÍ ZVUK

Cesta ven – Daniel Němec, Ivan Horák

NEJLEPŠÍ HUDBA

Krásno – Jan P. Muchow

NEJLEPŠÍ FILMOVÁ SCÉNOGRAFIE

Tři bratři – Jan Vlasák

NEJLEPŠÍ KOSTÝMY

Tři bratři – Simona Rybáková

NEJLEPŠÍ MASKY

Tři bratři – Zdeněk Klika

CENA FILMOVÝCH FANOUŠKŮ – nestatutární cena

Fair play – Andrea Sedláčková

CENA MAGNESIA ZA NEJLEPŠÍ STUDENTSKÝ FILM – nestatutární cena

Pravomil – Pavel Nosek

NEJLEPŠÍ FILMOVÝ PLAKÁT – nestatutární cena

Fair Play – Tomáš Machek, Marius Corradini

PŘEHLED ZÍSKANÝCH ČESKÝCH LVŮ

Cesta ven – 7 Českých lvů

Díra u Hanušovic – 3 Čeští lvi

Tři bratři – 3 Čeští lvi

Krásno – 1 Český lev

Olga – 1 Český lev

Doporučujeme

Články odjinud