Český sexsymbol Kateřina Brožová se stane maminkou

28. 2. 2001
Český sexsymbol Kateřina Brožová se stane maminkou
Již delší dobu se objevovaly v médiích zprávy o tom, že se Kateřina Brožová chystá založit rodinu. Půvabná a talentovaná herečka a zpěvačka, označovaná za současný český sexsymbol, se dočkala a očekává miminko.

Český sexsymbol Kateřina Brožová se stane maminkou

Klepněte pro větší obrázek Již delší dobu se objevovaly v médiích zprávy o tom, že se Kateřina Brožová chystá založit rodinu. Půvabná a talentovaná herečka a zpěvačka, označovaná za současný český sexsymbol, se dočkala a očekává miminko. V současné době hraje v Karlínském divadle v muzikálu Anděl s ďáblem v těle a v inscenaci Někdo to rád horké (hraje sladkou Sugar, kterou tolik proslavila Marilyn Monroe). V těchto představeních uvidíme Kateřinu Brožovou naposledy v březnu, tak je datován její odchod na mateřskou dovolenou. Kvůli mateřským povinnostem musí být přeobsazena její role v muzikálu Zpívání v dešti. Přestože Kateřina je vynikající herečka, přejeme jí, aby se vyrovnala s novou přicházející rolí, rolí maminky, na jedničku.

Autor: Dana

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je úřední den, takže toho využijte, pokud máte nějaké resty. Z bankovního domu nebo z jakéhokoliv úřadu budete odcházet spokojeni, což není úplně běžné. Také nakupování bude bez…

Nejčtenější články