Cesta z města - nový český film v kinech

15. 12. 2000
Programátor Honza tráví většinu svého volného času se svým notebookem v softwarovém domě: mailuje, upgraduje, senduje, atouchuje a loaduje. Bez techniky a komunikace mobilním telefonem si život nedokáže představit.

Cesta z města - nový český film v kinech


http://www.cinema.cz/rec/cestazme/foto1.jpg" align="left" width="300" height="206">Programátor Honza tráví většinu svého volného času se svým notebookem v softwarovém domě: mailuje, upgraduje, senduje, atouchuje a loaduje. Bez techniky a komunikace mobilním telefonem si život nedokáže představit.
Když bere na výlet svého syna nesmí si svůj notebook doma zapomenout a k tomu ke všemu si s sebou vezme ještě mobilní telefon a digitální kameru.Výlet se protáhne a Honza se seznámí s okouzlující Markétou. Propadne jejímu kouzlu a také vůni likérů její babičky.
Po několika týdnech komických i tragických situací je Honza nucen vrátit se zpět do počítačové civilizace, ale očištěn a obohacen o zážitky, které mu město nemůže nikdy poskytnou


Hrají:Boleslav Polívka, Tomáš Hanák, Eva Holubová, Milan Šteindler a další.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracujete-li ve strojírenství anebo v oblasti sportu, dočkáte se příjemné zprávy. Jedná se samozřejmě o povýšení, se kterým laškujete už od pondělí. V kolektivu jste oblíbení, proto vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme