Cesta z města - nový český film v kinech

15. 12. 2000
Programátor Honza tráví většinu svého volného času se svým notebookem v softwarovém domě: mailuje, upgraduje, senduje, atouchuje a loaduje. Bez techniky a komunikace mobilním telefonem si život nedokáže představit.

Cesta z města - nový český film v kinech


http://www.cinema.cz/rec/cestazme/foto1.jpg" align="left" width="300" height="206">Programátor Honza tráví většinu svého volného času se svým notebookem v softwarovém domě: mailuje, upgraduje, senduje, atouchuje a loaduje. Bez techniky a komunikace mobilním telefonem si život nedokáže představit.
Když bere na výlet svého syna nesmí si svůj notebook doma zapomenout a k tomu ke všemu si s sebou vezme ještě mobilní telefon a digitální kameru.Výlet se protáhne a Honza se seznámí s okouzlující Markétou. Propadne jejímu kouzlu a také vůni likérů její babičky.
Po několika týdnech komických i tragických situací je Honza nucen vrátit se zpět do počítačové civilizace, ale očištěn a obohacen o zážitky, které mu město nemůže nikdy poskytnou


Hrají:Boleslav Polívka, Tomáš Hanák, Eva Holubová, Milan Šteindler a další.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V posledních dnech vás lákají luxusní věci, které si chcete za každou pořídit. Měli byste se držet zpátky. Nejste žádní chudáci, ale myslete na zadní vrátka. Položte si otázku, zda…

Nejčtenější články

Doporučujeme