Cesta z města: Příběhy žen, které vyměnily město za přírodu

7 komentářů

isabela.krasna
3. července 2014 • 15:56

Zdravím,
já se chystám udělat opačný krok. Tudíž přestěhovat se z vesnice do města. Přemýšlím, zda mi nebude vesnice chybět, protože má opravdu své kouzlo. Máte někdo zkušenosti s touto lokalitou:

Rybushka
10. června 2014 • 9:51

šiška: a proč se nepřestěhuješ, když je to tak šílený? ;)

Mata69
3. června 2014 • 11:03

šiška: bydlet na vesnici neznamená být mimo civilizaci, ne každá vesnice je s prvním sněhem odříznutá od světa proboha!

šiška
3. června 2014 • 10:29

Někomu stačí málo ke spokojenosti, ale proč ne,že. Já jsem velký realista a upřednostňuji přibývajícím věkem být co nejblíže k civilizaci kde je vše a hlavně rychlé pomoci za každého počasí.

ivca001
3. června 2014 • 9:18

Šišce: Být od doktorů dál není na škodu... A není vesnice jako vesnice. Já se teď stěhuji na vesnici, máme tu obchod, malé kino, školu, hospodu a autobus jezdí každou chvíli do města.

šiška
1. června 2014 • 11:21

Elynor: mluvíš mi z duše a to doslova.Žiji bohužel na vesnici a přesto že přírodu miluji tak by mi stačila jedině přes víkend a v neděli večer hurá zpět do města kde je naprosto vše. Lékaři, kultůra, butiky, úřady, divadla, supermarkety, školy , PRÁCE prostě vše co člověk potřebuje k životu. Na vesnici by se měla auta fasovat. Téměř žádné spojení s městem max.2x za den autobus. Když napadne sníh, není možno se z vesnice dostat. Jak člověk stárne, potřebuje čím dál častěji navštěvovat lékaře a to i několikrát týdně. Najedu 50km 3x týdně každou cestu abych se dostala do města k fyzioterapeutovi s ischasem. Benzin je drahý o času nemluvě. Za mě tedy, zdravé mládí ať si je na vesnici ale stáří právě patří do města mezi doktory a obchody a kde je hlavně MHD.

Elynor
1. června 2014 • 8:35

Fajn. To byly ty pohádky, a teď ještě nějaký vzorový příběh o ženě, která žije ve městě od výplaty k výplatě, nemá ani peníze na velbloudy, ani zámek, ani není Dagmar Havlová :-)

Doporučujeme

Články odjinud