Cestovatelský festival v Praze již tento víkend

22. 3. 2007
Cestovatelský festival v Praze již tento víkend
Cestujete rádi? Lákají vás dálky a dobrodružství? Navštivte tento víkend v KD Ládví Cestovatlský festival. Své cestovatelské aktivity letos opět představí známí fotografové, cestovatelé a mnozí odborníci.

Program projekcí bude probíhat v sobotu 24.3. a v neděli 25.3. ve třech sálech se zaměřením jak na exotiku, tak na evropské destinace a expediční cesty. Hlavními osobnostmi festivalu budou Václav Šilha (fotograf Afriky), Pavel Hošek (specialista na Madagaskar), Petr Horký s Miroslavem Náplavou (knižní novinka Cuba libre), přírodovědec Vladimír Lemberk (znalec Indonésie), Lukáš Synek (diashow o Číně, kde dokončil expedici Hedvábná stezka po původní trase), Blanka Svobodová (15 měsíců v Austrálii), profesionální fotograf Petr Slavík (gorily v Ugandě) či Jan Sucharda (specialista na Island). Dalšími destinacemi, o kterých budou cestovatelé vyprávět, jsou Čína, Indie, Tibet, Finsko, Kuba, Indonésie, Austrálie, Island, USA, Nepál, Grónsko, Tádžikistán, Chile, Tanzánie, Malajsie, Madagaskar, Niger, Mali, Burkina Faso, Peru, Švýcarsko, Rumunsko, Irsko, Litva, Norsko, Albánie, Slovensko, Černá hora a další .

Zdroj: Mgr. Karel Wolf

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, očekávejte nadměrný přísun vitality, kterou však musíte nasměrovat správnou cestou, jinak přijde vaše úsilí nazmar. Nepodléhejte špatným radám, které přicházejí z okolí. Opět vám…

Nejčtenější články

Doporučujeme