Cestovatelský horoskop: 3 nejlepší místa na světě pro Blížence

21. 5. 2022
21. května se lámou znamení a ke slovu se dostávají Blíženci. Jejich neustálá potřeba pohybu a neutuchající energie je činí zdatnými cestovateli, kteří mají rádi dobrodružství, ale i relax. Které destinace jsou pro Blížence ideální?

Jací jsou Blíženci cestovatelé?

Netrpěliví, dětsky zvídaví, s neutuchající touhou po rozmanitosti – přesně takoví jsou Blíženci. V sekundě dokážou otočit o 180 stupňů, neustále jsou v pohybu, plní energie. Nuda rozhodně není součástí jejich itineráře. Blíženci si nejlépe užijí dovolenou, která bude všechny jejich smysly stimulovat na maximum od rána do večera.

Všechno ochutnat, vidět i zažít nejde? To neznáte Blížence! Potřebují, aby se pořád něco dělo, a jdou naproti všemu, co slibuje dobrou zábavu, povznesení ducha a těla i nové objevy. Vzhledem ke svému proměnlivému temperamentu se ale vyžívají i v místech, která v jednu chvíli nabízejí klid a pohodu a jindy zase rušný cvrkot. Tady jsou tři místa, která splní Blížencům všechny jejich rozmary.

Co čeká Blížence v roce 2022? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Čtvrteční kolotoč v práci zvládnete přímo skvěle. Nutno říci, že jste profesně úspěšní, dokonce i v kolektivu oblíbení. Když už se pustíte do náročného úkolu, vyniknete před ostatními…