Cesty domů se vracejí: Adamec a Kostková prozradili, co bude dál

5. 9. 2011
Cesty domů se vracejí: Adamec a Kostková prozradili, co bude dál
V pondělí televizi Prima opět oživí oblíbený rodinný seriál Cesty domů. „Televizní diváci se mohou těšit na rekapitulaci prvního roku příběhu Cesty domů, kterým provází Honza Mašek v podání herce Miroslava Etzlera,“ říká režisér Jiří Adamec.

Tento díl je věnovaný nejen věrným divákům, ale hlavně těm, kteří by se jimi chtěli stát a odvysílanou řadu dílů neviděli.

V seriálu se objeví mnoho nových postav. „Od středy, kdy vysíláme další díly, se v Cestách domů objeví nová rodina tří žen. Jmenuje se Vítkova. Hlavní postavou je Bára, kterou ztvárňuje Tereza Kostková,“ prozrazuje Jiří Adamec.

Tereza Kostková se těší nejen na spolupráci s režiséry seriálu, ale také s Miroslavem Etzlerem. „Na natáčení jsme se moc těšila. Vím, že se setkáme, ale jak moc nás to svede nebo nesvede dohromady, ví zatím jen scenáristé. Sama jsem zvědavá, spolu s Mirkem jsme si zahráli již také sourozence v seriálu Pojišťovna štěstí,“ říká Tereza Kostková.

Nové díly začala Tereza Kostková s Mirkem Etzlerem natáčet spolu s Jiřím Adamcem již v červnu. „Točili jsme před základní školou na Praze 6, kterou shodou okolností navštěvovaly také moje děti“, prozradil režisér Jiří Adamec.

ČTĚTE TAKÉ: MAMINKA.CZ - Web pro těhotné a maminky!


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je úplněk ve vašem znamení, a proto dbejte na očistu těla. V ohrožení může být slinivka, střeva, trávicí ústrojí, smyslové orgány - oči a uši. Berte to jako výzvu. Prostudujte si…