Chcete čokoládové noviny?

6. 8. 2002
Pokud se vám zdají noviny vonící po čokoládě jako aprílový vtípek, pak se zaleňte podívat do novozélandského města Otago. Zdejší noviny Otago Daily Times se totiž skutečně chystají vytisknout vždy několik exemplářů s čokoládovou příchutí.

Na Novém Zélandu začnou vycházet �čokoládové� noviny

Pokud se vám zdají noviny vonící po čokoládě jako aprílový vtípek, pak se zaleňte podívat do novozélandského města Otago. Zdejší noviny Otago Daily Times se totiž skutečně chystají vytisknout vždy několik exemplářů s čokoládovou příchutí. �Hrstce čtenářů se tak dostane do rukou vcelku vzácný kousek, který bude mít značnou sběratelskou hodnotu,� usmívá se reklamní manager bulvárního deníku Otago Daily Times Paul Dwyer.

�Bohužel nejsme první noviny, které přišly s vonícím inkoustem. Několik podobných pokusů už ve světě bylo. Každopádně jsme alespoň originální v čokoládové příchuti,� říká Dwyer s tím, že jedinou nevýhodou tisku s příchutí je jeho nestálost. Noviny se mohou čtenářům během určité doby prakticky ztratit před očima.
�Co je ale nestálost tisku oproti tomu, že si naši čtenáři budou moci nejnovější zprávy z novin doslova slíznout a pochutnají si tak vlastně dvakrát � jednou na zprávě a jednou na čokoládě,� dodal manager s tím, že na světě stejně není nic staršího, než včerejší noviny. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pakliže vám dnes někdo z rodiny řekne pravdu do očí, přijměte ji statečně. Hádka nic nevyřeší. I vy si takový přístup mnohokrát neodpustíte. Pokud jste se nedávno seznámili, setkáte se s…

Nejčtenější články

Doporučujeme