Chcete ho svést? Vyzkoušejte řeč těla a získejte si jeho pozornost

29. 4. 2020
Chcete ho svést? Vyzkoušejte řeč těla a získejte si jeho pozornost
Přemýšlela jste někdy nad tím, že role muže coby svůdníka nemusí být vůbec jednoduchá? Není divu, že někteří jsou nesmělí a občas se neodváží udělat první krok. Pokud mu chcete dát najevo, že se vám líbí, ale zároveň mu dát prostor, aby se projevil jako první, zkuste řeč těla. Podle ní pozná, že máte zájem, a bude pro něj snazší se osmělit.

Zaujměte ho očima

Oči často prozradí víc než tisíc slov. Můžete jimi dát najevo sympatie i nesympatie. Pokud chcete, aby si vás všiml, věnujte mu dlouhý pohled z očí do očí. Potom oči cudně sklopte, muže totiž dostává zdánlivá ženská nevinnost. Další pohled, který mu věnujete, bude zpod řas. Stále vás sleduje? Pak se vaše hra povedla a vy jste ho zaujala. Ještě pár takových delších pohledů a máte ho v hrsti! Pozor ale na to, abyste na něj nezírala příliš dlouho a nevyvolávala v něm pocit, že ho sledujete. Využijte periferního vidění, a jakmile zaznamenáte, že se kouká vaším směrem, opětujte mu jeho pohled.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Přestaňte se stále litovat a stěžovat si na okolní negativní vlivy. S dobrou náladou půjde všechno lépe. Někdy to tak prostě bývá. Nedaří se, ani kdybyste se rozkrájeli! Dopřejte si hezký…

Nejčtenější články

Doporučujeme