Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Chcete krásný dekolt? Dopřejte mu správnou péči i podprsenku

Začněte svůj dekolt vnímat stejně jako svůj obličej. Ten také odličujete, používáte na něj speciální krémy, masírujete ho a chráníte před sluníčkem. Stejné rozmazlování potřebují i krk a výstřih.

Masírujte a mažte

Proto byste ho měla každé ráno i večer ošetřovat speciálními "push-up" krémy určenými právě na oblast ňader a dekoltu. Obsahují ingredience, které pomáhají hydratovat pokožku a zabránit jejímu předčasnému stárnutí. Díky tomu ji také udržují pružnější. Předtím než vyrazíte ven, nezapomeňte dekolt také natřít opalovacím krémem. Zapomeňte na to, že žijete v Čechách, a chraňte se rovnou "padesátkou". Pokožku dekoltu totiž vystavujete sluníčku prakticky neustále a pokud nechcete, aby byla starší než vy, bez namazání to nepůjde.

Pokračování 2 / 4

Skotské střiky

Když si zvyknete na tento rituál, budete mít pokožku až o padesát procent pružnější. Ve sprše namiřte na svůj hrudník střídavě teplou a studenou vodu (nebo alespoň o něco chladnější), poslední proud by měl být vždy studený. Pokud nemáte na studenou vodu odvahu, přejeďte si několikrát dekolt kostkou ledu.

Pokračování 3 / 4

Spěte jen na zádech

Spaní na boku nebo dokonce na břiše vám časem zničí kůži na obličeji, krku i dekoltu. Pro krásu je prostě ideální spát na zádech. V jiných polohách se totiž stlačuje kůže do vrásek, které jen tak nevyrovnáte.

Pokračování 4 / 4

Podprsenka je základ

Jestliže chcete svůj výstřih definitivně odrovnat, přestaňte nosit podprsenku nebo volte tu, která vám nesedí. To je totiž největší zlo. Podprsenka není jen na parádu, ale ulevuje zádům a zabraňuje vytahování pokožky právě v oblasti kolem prsou a dekoltu. Pokud sportujete, nikdy byste neměla vybíhat na trénink, tanec ani squash bez speciální sportovní podprsenky, která vaše vnady udrží na správném místě. Jinak riskujete povislou kůži a porušení vazivových tkání.

Sledujte informace a články o podprsenkách od 15. 5. do 11. 6. 2017 na Podprsenková revoluce!

Doporučujeme

Články odjinud