Chcete lepší sex? Zkuste rocking, angling nebo pairing. Řada žen to miluje

9. 6. 2021
Foto: iStock
Chcete lepší sex? Zkuste rocking, angling nebo pairing. Řada žen to miluje | Foto: iStock
Užíváte si sex, ale stále máte pocit, že by to chtělo něco víc nebo že cesta k uspokojení může být snazší? Možná jste ještě nevyzkoušela postupy, které už jsou pro mnoho žen tak běžné, že si vysloužily vlastní pojmenování. Vyzkoušejte je také a máte šanci dosáhnout lepšího a intenzivnějšího prožitku! Další tipy, které vám pomohou ke skvělému sexu, najdete na videu v úvodu článku.

Reálné zkušenosti

Máte se svými kamarádkami natolik otevřený vztah, že se bavíte i o detailech vašeho sexuálního života? Možná právě tak jste přišla na způsob uspokojování, který vám vyhovuje nejvíc. Pokud ale s přítelkyněmi takto intimní záležitosti neřešíte, nevadí. Čtyři tisícovky žen se totiž otevřeně svěřily v americké studii Indiana University School of Medicine se svými reálnými zkušenostmi a prozradily, co jim dělá dobře. Některé postupy si tak vysloužily svůj vlastní název a vy je můžete vyzkoušet také. Jaké to jsou?

Další tipy, které vám pomohou ke skvělému sexu, najdete na videu v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Léto je doslova za dveřmi, ale venkovním aktivitám neholdujete. Zaměřujete se na sebevzdělání a urovnávání sporů v rodině. Je možné, že vyřešíte dlouhodobé problémy, které vás tak tížily.…

Nejčtenější články

Doporučujeme