Chcete lepší sex? Zkuste rocking, angling nebo pairing. Řada žen to miluje

Užíváte si sex, ale stále máte pocit, že by to chtělo něco víc nebo že cesta k uspokojení může být snazší? Možná jste ještě nevyzkoušela postupy, které už jsou pro mnoho žen tak běžné, že si vysloužily vlastní pojmenování. Vyzkoušejte je také a máte šanci dosáhnout lepšího a intenzivnějšího prožitku! Další tipy, které vám pomohou ke skvělému sexu, najdete na videu v úvodu článku.

Reálné zkušenosti

Máte se svými kamarádkami natolik otevřený vztah, že se bavíte i o detailech vašeho sexuálního života? Možná právě tak jste přišla na způsob uspokojování, který vám vyhovuje nejvíc. Pokud ale s přítelkyněmi takto intimní záležitosti neřešíte, nevadí. Čtyři tisícovky žen se totiž otevřeně svěřily v americké studii Indiana University School of Medicine se svými reálnými zkušenostmi a prozradily, co jim dělá dobře. Některé postupy si tak vysloužily svůj vlastní název a vy je můžete vyzkoušet také. Jaké to jsou?

Další tipy, které vám pomohou ke skvělému sexu, najdete na videu v úvodu článku.

Pokračování 2 / 5

Metoda 1: Rocking

Rocking neboli „houpání“ zlepšuje prožitek ze sexu podle více než tří čtvrtin respondentek výzkumu. Spočívá v nepřetržitém houpavém pohybu celého penisu v pochvě, místo toho, aby partner svůj úd pouze střídavě povytahoval a zasouval.

Pokračování 3 / 5

Metoda 2: Pairing

Lepší prožitek z milostného zážitku přinesl pairing („pár“ nebo „párování“) téměř 70 procentům žen. Studie jej definuje jako stimulaci klitorisu prstem či sexuální pomůckou přímo během sexu, ať už partnerem, nebo ženou samotnou.

Pokračování 4 / 5

Metoda 3: Shallowing

Název shallowing vychází od přídavného jména „shallow“ – „mělký“. Metodu, která zahrnuje nehlubokou penetraci vagíny prstem, sexuální pomůckou, jazykem, rty či špičkou penisu, si podle studie pochvaluje více než 83 procent žen.

Pokračování 5 / 5

Metoda 4: Angling

Při anglingu – od anglického slova „angle“ („úhel“) – žena při penetraci pravidelně zvedá, pokládá či natáčí svou pánev tak, aby jí penis či například vibrátor v pochvě dráždil přesně tam, kde sama chce. „Tato metoda podle průzkumu výtečně funguje pro více než 87 procent žen,“ upřesnil výsledky průzkumu Adam Durčák z e-shopu Ruzovyslon.cz.

Doporučujeme

Články odjinud