Chcete si udržet chlapa? Nikdy na záchodě neseďte s otevřenými dveřmi

5 komentářů

Mata69
26. března 2013 • 14:37

Kristepane, to jsou rady! Autorka "studie" má náhodou kliku, že jí vztah vyšel, tak si sesumírovala proč to tak je...jakože se zavírá na záchodě a tak. Bože...
Možná by to mohla více rozvinout - chlapi by si měli dávat bacha, aby si před ženou neholili bradu, aby jí to náhodou nezhnusilo. Nebo je rozdíl v tom holit si nohy a bradu?
To je fakt článek k ničemu a o ničem.

www.hyperbobr.cz
20. března 2013 • 13:01

Je to kravina. To není v otevřeném záchodě ale v lidech. Viděl jsem svojí ženu čůrat asi milionkrát a furt je na to pěkný pohled :-). Když se Vám má někdo zhnusit je to rozhodně v něčem jiném. Třeba v tom jak se k sobě chovají a nebo jesli přemýšlí dopředu jak takovému zhusení předcházet.

nadina
18. března 2013 • 0:32

Přesně, je to o toleranci, kompromisu a vyrovnaném partnerství. Barbínovské tetelení většinou selhává, protože po čase se muž stejně začne nudit a pak hledá rozptýlení jinde.

kiburi
16. března 2013 • 21:02

naprosto souhlasím s monadou

monada
16. března 2013 • 20:53

Už mě unavují řeči co by měla žena udělat , aby muž byl spokojený v manželství . A co dělá on když chce spokojené manželství ? Já jsem vdaná 35 let . Nikdy jsem neřešila zavolat nebo poslat sms miluji tě aj. věci . Manželství je kompromis každý musí slevit z něčeho a zas pochopit toho druhého . Je to soužití dvou lidí. Hezký večer

Doporučujeme

Články odjinud