Chcete si udržet fungující vztah? Pak se svého muže nikdy neptejte na tyto věci

Chcete si udržet fungující vztah? Pak se svého muže nikdy neptejte na tyto věci

I když jsme my ženy od přírody přehnaně zvědavé, někdy je lepší ovládnout se a na některé věci se neptat. Občas platí pořekadlo, které říká, že co oči nevidí, to srdce nebolí. Některé informace o partnerovi opravdu vědět nepotřebujete! Kdy je na místě přemoct zvědavost?

Kolik jsi měl milenek?

Existují informace, které by o sobě partneři prostě navzájem vědět neměli. A jednou z nich je právě počet sexuálních partnerek a partnerů. K čemu vám bude vědět, kolik jich doopravdy bylo? Bude-li jich hodně, budete neustále přemýšlet, jestli mu sexuálně stačíte. A pokud jich bude málo, budete mít předsudky ohledně jeho postelových dovedností. Vy sama mu přece také nechcete svěřovat, co všechno máte v sexu za sebou!

Pokračování 2 / 5

Myslíš si, že je ta žena hezčí než já?

Pokud si vy myslíte, že je žena, o které mluvíte, hezčí než vy, pak pravděpodobně je. Proč se tedy ptát? Postavíte partnera do nepříjemné situace, kdy buď řekne pravdu a vy se naštvete nebo vám to ublíží, nebo zalže a uchlácholí vás, že jste mnohem krásnější. V tom případě budete mít pocit, že k vám není upřímný, a začnete přemýšlet, v čem všem vám asi může lhát. Není lepší se raději neptat?

Pokračování 3 / 5

Kolik vyděláváš?

Samozřejmě, pokud jste s partnerem spoustu let, máte společnou domácnost a případně i rodinu, je normální mít o jeho příjmech přehled. Jste-li ale na začátku vztahu, který by mohl mít budoucnost, není vhodné takovou otázku pokládat. Váš partner by ve vás mohl vidět zlatokopku, které jde především o peníze, a budoucnost vztahu by tak mohla rychle vzít za své.

Pokračování 4 / 5

Jaká byla tvoje bývalá? / Byla lepší než já?

Jste si opravdu jistá, že chcete, aby tématem vašich hovorů byla partnerova bývalá známost? Pravděpodobně měla dobré i špatné vlastnosti, stejně jako máte vy. Vaše vlastnosti však zřejmě partnerovi vyhovují víc, jinak by byl se svojí bývalou, ne s vámi. Nemá smysl se porovnávat s někým, koho pravděpodobně ani neznáte. Každá jsme originál a nemá smysl zkoušet někoho napodobovat. Váš partner si vás nevybral proto, abyste byla kopií jeho ex!

Pokračování 5 / 5

Podvedl jsi někdy ženu?

Pořádně si rozmyslete, zda chcete znát odpověď na tuto otázku. Pokud bude znít ne, můžete být samozřejmě v klidu. A nebo také ne. To, že dodnes nezahnul, neznamená, že to neudělá v budoucnu. A jakmile vám řekne, že v minulosti nevěrný byl, začnete dumat, jak dlouho bude trvat, než podvede i vás. Vztah, v němž je narušená důvěra, nemá moc velkou šanci na přežití! Takže to berte tak, že co bylo, to bylo, a soustřeďte se především na to, co bude s vaším vztahem dál.

Doporučujeme

Články odjinud