Chcete vědět, jak velké mužství má váš kolega?

27. 8. 2002
Chcete vědět, jak velké mužství má váš kolega?
Pokud jste někdy čirou náhodou zapřemýšleli nad tím, jak velké přirození má váš kolega, kamarád nebo třeba potencionální partner, pak vás rozhodně bude zajímat nový britský internetový server Size Him Up (Změřte ho).

Chcete vědět, jak velké mužství má váš kolega?

Pokud jste někdy čirou náhodou zapřemýšleli nad tím, jak velké přirození má váš kolega, kamarád nebo třeba potencionální partner, pak vás rozhodně bude zajímat nový britský internetový server Size Him Up (Změřte ho). Po zadání určitých tělesným měr požadovaného objektu, které se ovšem dají hned na první pohled odhadnout, důmyslný program vyhodnotí, jak velký penis by asi dotazovaný muž mohl skrývat v kalhotech.

Klepněte pro větší obrázek K výpočtu stačí opravdu málo - naňukat na klávesnici přibližnou délku ruky od zápěstí ke konečkům prstů, velikost bot a vybrat si z pěti nabízených velikostí nosů. Pak už stačí klepnout na příslušné tlačítko a počítač vás seznámí s tím, kolika centimetry byl váš objev či sok obdařen. Dozvíte se ovšem mimo jiné i to, zda jde o podprůměrnou, průměrnou nebo nadprůměrnou hodnotu ve srovnání s celoevropským měřítkem.
�Výsledek je díky dokonalému softwaru a dostupným výzkumům velmi přesný,� dodal mluvčí společnosti Condomi.
Size Him Up se ve Velké Británii těší velké oblibě. Také proto se zdejší bulvární média předhánějí ve zveřejňovaní velikostí přirození známých osobností, které odvodila právě z tohoto serveru.
Podle deníku Metro se například anglická fotbalová hvězda David Beckham svojí mužností příliš chlubit nemůže. S mírou, kterou program Size Him Up určil v rozmezí třinácti až čtrnácti centimetrů, se řadí spíše mezi horší průměr. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V sobotu půjde všechno jako po másle. Jde o vztah s životním partnerem i dětmi. Jenže se to malinko pokazí s rodiči, kteří vám stále rádi mluví do života. Ale vy to nesnášíte a nevíte, jak…

Nejčtenější články

Doporučujeme