Chcete vyzkoušet anální sex? Tyto tipy na předehru rozhodně nevynechejte!

20. 5. 2020
Chcete vyzkoušet anální sex? Tyto tipy na předehru rozhodně nevynechejte!
Některé ženy anální sex milují, jiné se ho bojí a vyhýbají se mu. Pokud patříte mezi ty druhé, a přesto vás tato praktika docela láká, nebraňte se tomu. A aby pro vás byly tyto hrátky napoprvé co nejpříjemnější, rozhodně nezanedbávejte předehru!

Než začnete

Většina žen má z análního sexu obavy nejen kvůli bolesti, ale také proto, že může dojít ke znečištění. Pravdou sice je, že se ve skutečnosti se to příliš nestává, ale pokud vás vidina této „nehody“ děsí, můžete tomu předejít. Bojíte-li se o své krásné povlečení, vyměňte ho za nějaké starší, případně si pod sebe v posteli můžete dát třeba ručník. Jistotu budete mít ale především tehdy, když se před milováním dokonale vyprázdníte, a navíc si uděláte klystýr, který zvládnete i doma, stačí si ho koupit v lékárně a postupovat podle návodu. Tím vám odpadne jedna ze starostí a bude pro vás snazší se uvolnit.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesní povinnosti jsou pro vás noční můrou a nevíte, jak je uchopit. Nadřízený na vás vyletí, protože jste nespolehlivé a děláte mnoho chyb. To je na začátek týdne silná rána a hodně…