Chcete zažít mnohonásobný orgasmus? Jak ho natrénovat a naučit partnera?

28. 12. 2019
Chcete zažít mnohonásobný orgasmus? Jak ho natrénovat a naučit partnera?
Jsou ženy, které mají problém vyvrcholit i jednou, a to z různých důvodů – fyzických i psychických. Pokud je to váš případ, nezoufejte, každá jsme jiná a pořád si můžete užívat požitek z doteku a intimity. Nicméně pokud jste orgasmu nikdy nedosáhla, možná když zkusíte následující rady, konečně se vám to podaří. Orgasmus se dá i nacvičit a třeba dosáhnete i mnohonásobného vyvrcholení.

Co to je mnohonásobný orgasmus?

Co to vůbec znamená mnohonásobný orgasmus? Je to několik orgasmů během dne, nebo několik hned za sebou? Nikde neexistuje žádná oficiální definice, ale spíš než několik orgasmů denně je to několik těsně po sobě navazujících orgasmů. Nejdříve byste si měla sama zjistit, jak prožíváte orgasmy, kde jsou jejich epicentra, protože potom s nimi budete moct mnohem lépe zacházet. Také je nutné podotknout, že důležitá je i samotná cesta k orgasmu, nejen ten úžasný prožitek.

Pornoherečka radí, jak prožít intenzivnější orgasmus. Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Komunikace s nadřízeným je snadná a dobře si spolu rozumíte. Přicházíte s novými nápady, ale nikomu je nenutíte. Díky tomu se prosadíte a respekt si získáte nejen u kolegů. Doma více…