Chcete zhubnout? Soutěžte o 20 balení Appetite STOP. VÝHERCI!

4. 9. 2013
Chcete zhubnout? Soutěžte o 20 balení Appetite STOP. VÝHERCI!
Appetite STOP aktivně přispívá ke snižování váhy tím, že potlačuje chuť k jídlu. Je určen především pro ty z Vás, kteří svádějí marný boj s nezřízenou chutí, trpí nadváhou a přitom chtějí znovu obnovit svou ideální váhu.

VÝHERCI: Iveta C. (Jeseník), Petr M. (Přehvozdí), Věra M. (Praha 10), Petra S. (Znojmo), Mirka N. (Praha), Hana T. (Prachovice), JIndřiška M. (Horní Bečva), Dagmar S. (Křešice), Ladislava N. (Pardubice), Věra S. (Semice), Jana V., (Kroměříž), Jitka P. (Hodonín), Dana H. (Jaroměř), Rostislav T. (Praha 9), Petra Z. (Kojetín), Helena P. (Frenštát p.R.), Lenka L. (Častolovice), Barbora P. (Kutná hora), Jarmila S. (Lobodice), Radka H. (Čáslav)


Appetit STOP obsahuje olej ze semen borovice korejské, který se vyrábí pod patentovaným názvem PinnoThin™. Vědecké výzkumy potvrdily, že tento olej, který tvoří hlavní složku biologicky aktivního přípravku Appetite STOP, vyvolává pocit sytosti a potlačuje pocit hladu.

Jak funguje Appetite STOP?

Appetite STOP působí jako stimulátor vylučování hormonů CCK a GLP-1, které vysílají do mozku signály o nasycení.Tím snižuje chuť k jídlu, zpomaluje žaludeční vyprazdňování a navozuje pocit sytosti.

CCK (Cholecystokinin) vyvolává pocit sytosti, snižuje potřebu jídla, ovlivňuje vstřebatelnost tuků a bílkovin.

GLP-1 (Peptid podobný glukagonu) snižuje chuť k jídlu, omezuje objem, přijímané potravy, podílí se na vstřebávání tuků a cukrů.

S přípravkem Appetite STOP dostanete svou chuť pod kontrolu.

20 šťastných výherkyň se může těšit na přípravek Appetit STOP. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku. Vyhrává ten, jehož správná odpověď dorazí jako 20., 40., 60., 80., 100., 120., 140., 160., 180., 200., 220., 240., 260., 280., 300., 320., 340., 360., 380. a 400. v pořadí.

Nápovědu najdete na této stránce.

Soutěž končí v neděli 8.9. o půlnoci.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Výkonnostně skvělý únor vystřídá rozpačitý březen. Fyzické síly máte dostatek, ale jinak se cítíte přetažení. Hned od prvního pracovního dne nepůjdou věci podle plánu. Tento týden na sebe…

Nejčtenější články

Doporučujeme