Chcete změnit pořadí Českého slavíka?

10. 12. 2001
Chcete změnit pořadí Českého slavíka?
Tak jsme zase hlasovali v Českém slavíku a opět žádná změna ani příliš velké překvapení. Kladu si však otázku, zda se opravdu hudební vkus hlasujících léty nemění?

Chcete změnit pořadí Českého slavíka?

Tak jsme zase hlasovali v Českém slavíku a opět žádná změna ani příliš velké překvapení. V kategorii hudebních skupin vyhrála jako už po několikáté LUCIE, která na předávání tradičně chyběla. Nesmrtelný Karel Gott opět porazil soka Hůlku, který získal alespoň druhé místo a možnost veřejně poděkovat přátelům z himalájského putování. Žádná změna nepostihla ani kategorii ženskou, Lucie Bílá soupeřky porazila o více než sto tisíc bodů a stala se absolutní vítězkou. Ceny Skokan roku a Objev roku si odnesl moderátor Leoš Mareš. Alespoň on vypadal překvapeně a celkem dojatě. Večerem "provázeli" Jan Révai a Lucie Vondráčková.

Kladu si však otázku, zda se opravdu hudební vkus hlasujících léty nemění? Připravili jsme pro vás malé hlasování, zajímá nás totiž vaše volba.

Autor: redakce

"; anketa(39); include("info/nazor.php"); ?>

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nemáte náladu někoho kritizovat, a proto se ani nechcete pouštět do debat, které by mohly skončit hádkou. Nechce si svůj názor pro sebe, budete mít klid. S nadřízeným jste nyní jedna ruka,…

Nejčtenější články

Doporučujeme