Chcete změnit pořadí Českého slavíka?

10. 12. 2001
Chcete změnit pořadí Českého slavíka?
Tak jsme zase hlasovali v Českém slavíku a opět žádná změna ani příliš velké překvapení. Kladu si však otázku, zda se opravdu hudební vkus hlasujících léty nemění?

Chcete změnit pořadí Českého slavíka?

Tak jsme zase hlasovali v Českém slavíku a opět žádná změna ani příliš velké překvapení. V kategorii hudebních skupin vyhrála jako už po několikáté LUCIE, která na předávání tradičně chyběla. Nesmrtelný Karel Gott opět porazil soka Hůlku, který získal alespoň druhé místo a možnost veřejně poděkovat přátelům z himalájského putování. Žádná změna nepostihla ani kategorii ženskou, Lucie Bílá soupeřky porazila o více než sto tisíc bodů a stala se absolutní vítězkou. Ceny Skokan roku a Objev roku si odnesl moderátor Leoš Mareš. Alespoň on vypadal překvapeně a celkem dojatě. Večerem "provázeli" Jan Révai a Lucie Vondráčková.

Kladu si však otázku, zda se opravdu hudební vkus hlasujících léty nemění? Připravili jsme pro vás malé hlasování, zajímá nás totiž vaše volba.

Autor: redakce

"; anketa(39); include("info/nazor.php"); ?>

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Žárlivý partner nebo partnerka je něco, čeho se člověk jen tak nezbaví. Vy byste si měli dobře rozmyslet, jestli chcete jeho či její neomluvitelné chování snášet do nekonečna, nebo s tím…

Nejčtenější články