Chcete změnit svého partnera? 5 strategií, s kterými to dokážete

12. 11. 2017
Chcete změnit svého partnera? 5 strategií, s kterými to dokážete
Určitě jste mnohokrát slyšela, že se nemáte snažit předělávat svého partnera. Máte ho milovat takového, jaký je. My vám ale radíme – vychovejte si ho! To neznamená, že ho máte z gruntu změnit, ale že mu otevřeně budete říkat, co je pro vás ve vztahu důležité. Uvidíte, že v mnoha věcech vám vyjde vstříc.

Spartu ani matku mu neberte

Milujete svého partnera, manžela, nechcete se s ním rozejít, ale přece jen vás něco na něm rozčiluje. První věc je, že nikdo nejsme dokonalý. Ale znáte to, maličkost, která vám ve fázi zamilovanosti připadá roztomilá, vás začne postupně lehce štvát až kvůli ní toho druhého třeba i nesnášíte. Co s tím?

Jsou věci, kterých se váš partner nikdy nevzdá, nedonutíte ho přestat fandit Spartě, milovat svou matku nebo pokud už má děti, tak se ho nepokoušejte od nich odstřihnout. Ale pak jsou věci, které pro něj vůbec nejsou důležité, nemá potřebu se jich držet, vy ale byste chtěla, aby je nedělal. Stačí dát správný impuls kýženým směrem a uvidíte, co se začne dít. Jak tedy na to jít, aby měl chuť se změnit nebo začít dělat věci, po kterých toužíte? A nenaštval se?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, jste milovníci společenských akcí. Vlastně jste vždy tam, kde se něco děje. Dalo by se říci, že tomu není jinak ani v době covidové. Zákazy moc neřešíte a dokážete se…

Nejčtenější články

Doporučujeme