Chcete změnit svůj život? Udělejte to pomocí metody Ho`oponopono!

Chcete změnit svůj život? Udělejte to pomocí metody Ho`oponopono!

Duchovní, duševní, fyzické, finanční či materiální problémy jsou pouhé vzpomínky, které se odehrávají v našem podvědomí. Díky technice ho‘oponopono můžete tyhle vzpomínky jednoduše a rychle vymazat a nahradit je lepšími. Jak na to? Úplně snadno!

Stará technika, která pomáhá nalézt identitu

Představte si, že vaše myšlení je jako obehrané cédéčko, které už vás nebaví. Co s tím uděláte? Vyhodíte ho nebo vymažete. Totéž lze udělat s vašimi myšlenkami. Metoda ho'oponopono vám s tím pomůže. Podstatou je dostat se do jakéhosi nulového stavu. Tuto metodu „dostal“ mezi širokou veřejnost havajský mistr a učitel Dr. Ihaleakalá Hew Len a našel spoustu následovatelů. Jednou z nich je Mabel Katz, přední autorita na obnovené havajské učení. H'oponopono vlastně znamená „napravit to“ nebo „napravit chybu“, je to klávesa „delete“ na klávesnici vašeho života.

Pokračování 2 / 3

Metoda, která čistí naše bloky

V roce 2011 navštívila Mabel Katz Prahu a já měla to štěstí ji vidět a zúčastnit se dokonce jejího semináře. Bylo to jedním slovem úchvatné! Mabel na mě udělala obrovský dojem, jednak proto, že je to skutečně půvabná dáma, a za druhé umí skvěle a detailně vysvětlit jednoduché principy tohoto učení. Musím říct, že zpočátku se mi nechtělo věřit, že by naše postoje, názory a očekávání, které byly vytvořeny v minulosti, bylo tak jednoduché změnit. Podstatou metody je umění rozpustit vzpomínky, které nám při jejich „přehrávání“ způsobují bloky a problémy. Díky tomu pak můžeme žít v rovnováze a v klidu. Zpočátku může být tohle pročišťování obtížné, ale když ho začleníte do každodenního života, bude pak fungovat automaticky.

Pokračování 3 / 3

Opakování jednoduchých manter

Jak na to prakticky? Pomocí jednoduchého mentálního a fyzického „čištění“ změníte, cokoli budete chtít. Myšlenky a negativní energie odstraníte tak, že si budete opakovat tyto jednoduché mantry: Miluji Tě – Omlouvám se – Prosím, odpusť mi – Děkuji Ti. Možná vám to přijde k smíchu, ale věřte, že neustálé opakování těchto slovíček stopne vaše přehrávání v hlavě a vy tím svoje problémy odstraníte. Jsou to běžná slova, která ale pomáhají, abyste se zbavili negativní energie nebo chybných myšlenek uvažování. Co je ale důležité – nemít žádná očekávání. Tajemství podle Mabel Katz spočívá v otevřenosti a pružnosti. „Musíte věřit, že k vám přijdou pravé věci. Zákon vesmíru říká, že když požádáte, tak dostanete. A žádat můžete pomocí metody ho‘oponopono! Stačí opakovat ta čtyři jednoduchá slova a uvidíte, jak se změní váš život k lepšímu.

Doporučujeme

Články odjinud