Chcete zpátky ploché břicho? Můžete ho mít, když budete dělat tyhle cviky!

8. 12. 2018
Dokonalé a pevné břicho je sen mnoha žen. Co dělat, aby bylo zase trochu pevnější? Zázračné diety nefungují, plochého břicha dosáhnete jedině tím, že budete kombinovat pohyb a správné stravování.

Jak zhubnout břicho? 

Mít po dětech dokonale vyrýsované bříško není jen tak. Navíc nejen matky od dětí, ale i mnohé mladé holky trápí faldíky a povolené břišní svaly, pokud naposledy sportovala na střední škole v hodinách tělocviku. Co si budeme povídat, pevné bříško není zadarmo, bez cvičení to nejde, zároveň je důležité uvědomit si, že nejde cvičit jen břicho.  „Chcete-li mít ploché anebo dokonale vyrýsované břicho už napořád, dosáhnete toho jedině dlouhodobou kombinací komplexního pohybu a správného stravování. Bylo by totiž chybou zaměřit se pouze na břicho. Pokud budete posilovat jen břišní svaly, požadovaný efekt se nedostaví,“ říká Jana Havrdová, prezidentka Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz.

Pokud tedy třeba pravidelně běháte, zaměřte se při cvičení na horní polovinu těla. Jestliže rádi a často plavete, posilujete při tom horní část těla. Pak pro vás budou vhodné cviky na posílení nohou.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Urychleně si rozmyslete, co vlastně chcete. Hvězdy vám přejí hodně štěstí v nové práci, ale rovněž otevírají nové možnosti. Je jen na vás, jak se rozhodnete. Jste úspěšní. Pozadu…

Nejčtenější články

Doporučujeme