Komentáře k článku zpět na článek

vickie 5. 4. 2013 | 20:56

Milá dámo, co se bojí, že z ní bude socka. Buďto svoboda za cenu vykonávání práce, nebo být v područí bez svobody ale se zajištěním. Jsi hloupá, když si to nedokážeš spočítat. Dítě mít nechce, a nikdy ho s ním mít nebudeš. Nezlepší se ani náhodou. Takže rada jediná prchej a najdi si práci. Jinak drž hubu a krok. Moje dcera odešla od násilníka co ji zbil i s dítětem a bez koruny. Neměla kde bydlet, neměla na nic. Jako rodiče a chudí a staří jsme jí poskytli azyl a do roka si našla bydlení a určitě si najde i práci, až jí ten její dříve milovaný muž, co ji nakonec zbil, protože holt už nemohla snášet ten očistec dá pokoj. Dnes je pro ni svoboda nad majetek. Co je svoboda pro tebe?

Armana 1. 4. 2013 | 14:07

No, co dodat? Jen to, že tu "špinavou garsonku" si ta socka musí umět Umýt a uklidit a nebude "špinavá".
Ale když neumí žít jinak než "socka",tak hold bude muset trpět v neutěšeném vztahu.

faD 1. 4. 2013 | 13:20
přející 31. 3. 2013 | 20:25
šiška 26. 3. 2013 | 16:04

Mě to celé přijde vymyšlené! Jsou mnohem horší případy kdy se žena musí sama postarat o 2 děti. Ona je sama a bez chlapa nemožná! Tak to je opravdu nemožná, že se nestydí spoléhat se jenom na druhé. V Praze je nejnižší nezaměstnanost v té práci najde snadno, je to jen na ní, vůbec není k politování.

momou 26. 3. 2013 | 15:55

Naprosto souhlasím s názory ....... 25ti letá dáma spíš není vyzrálá, jinak by zbalila kufry a takhle hloupě neuvažovala. Byly i jiné ženy, které měly děti a od manžela odešly. Je velmi pohodlé nedávat a nechat se litovat, ale vy si tu lítost nezaloužíte. když se vaše máma dokázala postarat o vás i o sebe, tak to te´d zvládne taky, jen musí chtít! A vy si najěte práci pořádnou (někteří lidí mají i dvě práce!) a nechte se rozvést nebo mlčte!

Mata69 26. 3. 2013 | 14:35

Přijde mi to taky absurdní. Rozhodně necítím žádný soucit s "hrdinkou" článku. Jestliže už takto dopředu avizuje, že si dobrou práci nenajde, aniž by to zkusila - tak ať se nechá živit od svýho staršího manžela, ať nechá živit i svou matku - ale pak ať je zticha.

princeznaLada 26. 3. 2013 | 14:19

co na tohle říct?? 25ti letá -život před sebou.Postavit se na vlastní by mělo být samozřejmé-ale je už ted vidět naprostá závislost na manželových penězích.nemáš děti tak v čem je problém?? Matka si práci musí najít sama-ale je asi pohodlné že ji manžel živí.Proč nejde na pracák a nežádá o podporu?? Obě jste asi líné se postavit na vlastní nohy-v tom vidím problém.

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední zářijový den prožijete příjemně a tajně doufáte, že se ani v říjnu nic nezmění. Neklesejte…