Chemický peeling: Vyřešte vrásky, akné i rozšířené póry jedním zákrokem!

20. 1. 2020
Chemický peeling: Vyřešte vrásky, akné i rozšířené póry jedním zákrokem!
Toužíte své pleti dodat ztracený lesk, zbavit se drobných vrásek, rozšířených pórů i pigmentových skvrn, ale nejste zastánkyní invazivních chirurgických zákroků? Pak je pro vás chemický peeling ideální. Nyní je ideální období, kdy ho podstoupit!

Co je to chemický peeling?

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev vzniklých po akné a rozšířených pórů. Přispívá také k odstranění pigmentových skvrn a působí příznivě na mastnou pokožku. „Chemický peeling odstraní odumřelé kožní buňky, což pleť projasní, zjemní, barevně sjednotí a stáhne póry. Intenzivním pulzním světlem dochází díky prohřátí povrchových vrstev kůže k odstranění pigmentu, zatažení jemných kapilár a navíc k obnově kolagenových vláken,“ říká MUDr. Katarína Třísková z Medicom Clinic.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V osobním životě jste nejistí, ale z profesního hlediska ožíváte. Zatím to není žádná hitparáda, ale postupně se zlepšujete. Netlačte na pilu a pozorujte, co se kolem vás děje. Pracujte na…