CHIPPENDALES vystoupili také v Praze

2. 12. 2005
CHIPPENDALES vystoupili také v Praze
Tahle partička slibuje podle svých oficiálních internetových stránek a pořádající agentury Martin Sarvaš Productions v našich končinách vzrušující zábavu pro dámy. Dvanáctičlenná skupina svalnatých pánů se svými naolejovanými svaly všeho druhu napumpovanými v posilovnách a dohnané nejpíš i pojídáním příslušných preparátů si vybojovala celosvětový ohlas. V rámci turné FANTASY TOUR 2005 jsme je mohli vidět 17. listopadu i u nás - v pražské sportovní hale Slavia Praha ve Vršovicích.

Když jsem krátce před 20:00 hod. vstupovala tam, kde se měla erotická pánská show odehrát, vzpomněla jsem si na jeden z dílů populárního účetního Fantozziho, kde podobná skupina měla ve filmu dost zásadní roli. Jedním, co mě napadlo hned při vstupu bylo, že v citovaném filmu bylo prostředí více odpovídající tomu, co se má dít, určitě více než nevytopená hala v TJ Vršovice. Ze strany haly byl stánek, kde prodávali DVD se záznamem vystoupení a pěkná zeleňoučká a růžovoučká trička s nápisem Chippendales za pouhých 500 Kč (no nekupte to), stejně jako tanga s nápisem za 200 Kč, no nějak mi nedošlo, zda byly dámské či jakýsi erotický model pro pány, došlo mi jen, že až se tenhle hadr vypere byť na 40 stupňů, bude minimálně o třetinu větší. Ty dámy, které se chtěly na své modly dívat během roku, si mohly zakoupit nástěnný nalepovací kalendář... A tak si ho některé i zakoupily za 250 korun jeden kus papíru o velikosti zhruba monitoru čtrnáctky. Úvodní hudba startující mimo jiné i legendární díly České Sody se Čtvrtníčkem slibovala něco co jen tak neuvidím... Chyběl jen ten pán, co sebou vždy na konci úvodního spotu následkem blesku seknul o zem na přibarvené zelené trávě tvůrců firmy Febio.

Po vpadnutí pánů na podium spustil hudební doprovod ve stylu přebasovaného tuc tuc, které dunělo sálem po celou dobu. Jak píší různé internetové servery, organizátoři nabídli dámám zábavnou erotickou show, legraci a akčnost a jistou profesionalitu... Pánové přicházeli a odcházeli, tančili, pomyslně popotahovali své pánské vybavení a předstírali zpěv na playback (promo text ze stránek pořádající agentury "spev v hudobných číslach - aktuálnych hitoch z hitparád - je zásadne naživo" mě jako muzikanta dost pobavil), stejně jako nesundali z úst permanentní úsměvy, které by mohly směle konkurovat reklamním modelům na americké zubní pasty či jmenovitě bobra s obříma zářícíma zubama reklamy na Colgate. Eroticky se vznášeli po podiu, byli akční a odvážní ve svých výkonech... Rozsévali do okolí úsměvy ve smyslu "chceme vás všechny", přičemž zejména dámy v prvních řadách vítaly každé jejich gesto mohutným potleskem a později i hysterickým jekotem. Přede mnou dvě vcelku elegantní dámy najednou zahučely k zemi, načež jedna si vlezla na všechny čtyři, druhá sedla na ní jakožto na koně a jaly se takto cestovat směrem k podiu, než se jim jejich "artistická" sestava rozpadla na zem včetně dvou zapalovačů, které měla zapálené dáma výše mávajíc s nimi nad hlavou. Je vidět, že hlavní protagonisté to měli zmáklé - ke konci už jen stačilo, že vlezli na podium - a ovace byly stejné. Přímo hystericky pak působily některé návštěvnice poté, co vznikalo mezi nimi davové šílenství následkem zapojování některých z nich do podiového představení... Chippendales v jednu chvíli totiž v démonicky pojaté scénce vyběhli rychlým šešupem po přistavených schůdcích, popadly z každé strany jednu nafintěnou slečnu a odvlékly si ji sebou nahoru. Tato slečna vypadala že omdlí štěstím a klopýtala za nimi na podpadcích poslušně s podtextem "tož dělejte si hoši se mnou co chcete". Tak tedy jakože dělaly, slečna byla zcela v euforii jako by minimálně prodělala sexuální zážitek na bodu G včetně přilehlého H, který dosud nikdo neobjevil ani nepojmenoval, a poté zmizela za oponou... A skupina si po pár tanečně erotických scénkách přitáhla na podiu další oběť, bezprsou vysokou krátkovlastou blondýnku, která ovšem narozdíl od té první o to jevila sama zájem přímo pokřikem a poté, co ukázal moderátor směrem k ní, na nic nečekala, vystartovala ze židle a hnala se na podium div se cestou nepřerazila. Poté byla na podiu posazena na židli a pánové kolem ní tančili a přestírali že mají všichni o ni zájem, no skvělé a úžasné, všichni se náramně bavili a byla to vážně skvělá zábava. Hysterie v řadách napů zaplněné haly stoupala s přibývajícími minutami a já jen čekala, kdy vybrané dámy z prvních řad vezmou útokem podium a začnou vylézat nahoru za těmi sladkými svalnatými hochy.

No co dodat... Byla to vážně legrace a zábava, fakt dobrý odvaz... Tedy pro všechny kolem mně. Jen jedna dáma poblíž měla stejně zarytý výraz jako já. Já tam seděla a seděla a zvolna se dostávala do stadia, co tam vlastně dělám... Ne snad že by mě erotika nezajímala a že bych byla takový suchar, že by mě podobný druh zábavy nevyhovoval, ale... Připadalo mi to navzdory světovému zájmu o provozování této činnosti a světové věhlasnosti této skupiny takové celé nějaké uhozené. Svalovce mohu vidět ve sportu a na mužích mi vždy imponovala spíše inteligence než svaly. Co se týče vzhledu a sexapelu, připadá mi víc sexy inteligentní "chroust", než napumpovaný hezoun se zuby vyceněnými jako náš Vlasta Burian v době své největší slávy. Abych to ocenila jako "kulturisty", měli pánové svaly poněkud chatrnější, po taneční stránce byli někteří z nich pěkní dřeváci a co se týče erotiky, tak - no echm... KDYBY SE TAM ASPOŇ NĚCO DĚLO! První zásadní erotická scéna se odehrála až ve chvíli, kdy pánové naběhli jakože ke striptýzu - teď už si nepamatuji, zda byli oblečeni a postupně se svékli, či přišli rovnou jen tak. Možná čtenářky nebudou mé názory sdílet, ale chlap v polobotkách, ponožkách, klobouku a vyboulených červených pruhovaných trenclích na zadku ve mně vyvolává všechny možné reakce, jen ne erotické. Nepomohlo mi ke změně názoru ani to, když ty antikoncepční dědkovské trenýrky posléze stáhli a pod nimi se objevily pánské slipy "tanga". Poté se pánové zakroutili, předstírali něco vzrušení, ty zaříznutá tanga si sundali, "kašpárky" přikryli kloboukama, otočili se na dámy s kloboukama vpředu, pak zase dozadu, ukázali na moment své nahé pozadí, spadla opona a pohádky byl konec i se všema kašpárkama. Dámy hýkaly v tuto chvíli již pořádně necivilizovaně a nahlas, vstávaje ze židliček, tleskaly a vřískaly a mávaly rukama, již se zvedaly i dámy na tribunách... Že jsem měla pocit, že jsem se dočista zbláznila a kdeže to vlastně jsem.

Přestava, že jdu na podobnou erotickou show, vidím buď chlapy oblečené od hlavy po paty v kvádrech, nebo natřásající vrchní polovinu těla, a zaplatím za to ještě až 1200 Kč vstup, mě děsila, stejně jako skutečnost, že všechny paní a dívky kromě mě se tam evidentně bavily. Hm, chyba bude tedy u mně. Takže mi čtenářky jistě prominou. Jen jsem si tak připadala trošku jako Alenka v říši divů, když kolem mě chodily všechny ty slečny a paní všeho věku a byly až na výjimky vyšňořené a obuté skoro tak, jako by se chystaly do jedné na to podium za nimi, případně do nejbližšího nevěstince nebo alespoň do Perlovky, klopýtaly na podpadcích a myslela jsem tak na to, že by udělaly lépe, kdyby za ušetřené prachy za takovouhle trapárnu raději nakoupily rodině jídlo nebo si za to koupily něco značkového na sebe. Přiznám se upřímně, že jsem až do konce nevydržela, nejspíš jsem přišla o hodně, neboť v závěru akce jsem se mohla s hlavními protagonisty i vyfotit, jak sliboval pán do mikrofonu na začátku. Fotky z akce ze mně nedostanete, neboť po vytažení foťáku a cvaknutím jedné z fotek se ke mně rozehnala jedna pořadatelka a začala na mě pyskovat, že je tam zákaz focení, a pranic ji nezajímalo, že jsem tam na novinářskou akreditaci a vlastním oficiální novinářský průkaz, který všem provozovatelům velí poskytnout mi dostatečný prostor pro reportérskou činnost. Ty vřískající davy žen ovšem na té jedné fotce vidět můžete, a pokud vás zajímá celá ta paráda zblízka, doporučuji Vám navštívit poměrně slušnou fotogalerii na stránkách pořádající agentury Http://www.martinsarvas.sk.

Musím říct, že jediné co si optimisticky říkám je, že ty ženy, které jsem měla možnost ve vršovické zpola zaplněné sportovní hale vidět, představují jen určitý vzorek ženské populace, a musím říct, že za vybrané návštěvnice jsem se skoro styděla místo nich. O přestávce se převážná část přítomných dam jala vyrazit ze sálu a cpaly se jak o závod po schodech a chodbou na toaletu a do blízkého baru, nejspíš za účelem posilnit se na zbytek show. Nepřekvapily mě tudíž už ani pokřiky typu "jééé tysouskvělý já bych si jedomuvzala všechny", stejně jako atraktivní blondýnka na vysokých jehlách stojící spořádaně frontu na toaletu, která na tu slavnnou erotickou show musela podle přízvuku cestovat až z Moravy, smutně povídající, že "jí si určitě nevyberou, protože si vybírají spíš starší, které na ně mávají bankovkami". Sodoma komora, zlatý český "erotika fest", tam se aspoň něco děje ;-). Nechci samozřejmě nikoho ze čtenářek ovlivňovat a pokud se jim vystoupení líbilo, je vše v nejlepším pořádku. Když mohu mluvit za sebe, na svaly a cenící zuby se mohu jít podívat do pavilonu goril... :-)

Jana

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tak plodné a pohodové období by vám mohla všechna znamení jenom závidět. Milí Střelci, nyní se můžete vážně prosadit, stačí si jen věřit! S nadřízeným jste jedna ruka, k tomu si rozumíte…

Nejčtenější články

Doporučujeme