Christinu Aguileru zdobí tetování

28. 6. 2002
Christinu Aguileru zdobí tetování
Mladičkou americkou popovou hvězdu Christinu Aguileru už několik dnů zdobí tetování. Na kotník si po více než dlouhém vybírání nakonec nechala vytetovat zkrácenou verzi svého jména "Xtina".

Christinu Aguileru zdobí tetování

Klepněte pro větší obrázek Mladičkou americkou popovou hvězdu Christinu Aguileru (21) už několik dnů zdobí tetování. Na kotník si po více než dlouhém vybírání nakonec nechala vytetovat zkrácenou verzi svého jména „Xtina“. „Někomu se sice může zdát obrázek poněkud velký, já jsem ale naprosto spokojená. Konečně jsem si splnila dávný sen a ujišňuji vás, že rozhodně nejde o poslední tetování, kterým hodlám ozdobit své tělo!“ prozradila s úsměvem na tváři zpěvačka.

Zlé hlasy excentrických přátel Christiny za zpěvaččiným rozhodnutím vidí silný vliv posledního milence, britského zpěváka Robbieho Williamse (28). Ten je svou zálibou v tetování proslulý. „Nedokáži si představit, kde by se v ní vzal tak potrhlý nápad nechat si něco vytetovat! Nikdy o tom neuvažovala, a tak je jasné, že za tím stojí Williams, který s ní zachází jako s loutkou. Bezhlavě mu zobe z ruky a nenechá si absolutně nic vysvětlit. Co je s ním, změnila se Christina k horšímu,“ říká jedna z nejlepších kamarádek Aguilery a dodává, že by mohla mít ve výběru tetování alespoň vkus, na rozdíl od Robbieho, který na sebe nechá naplácat prakticky cokoliv.

Tvrzení svých údajných přátel však Christina razantně popírá. „Snila jsem o tetování už od puberty. Všichni členové rodiny mi mohou dosvědčit, že jsem s tím rodiče otravovala už ve čtrnácti, možná i třinácti. Teď jsem ale dospělá a rozhodla jsem se, že je pravý čas si nějaký obrázek na tělo pořídit. Ničí vliv ani nátlak za tím rozhodně nestojí! Jsou to hloupé pomluvy,“ ohradila se před novináři Aguilera. (Plus)

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nedorozumění, které visí ve vzduchu, by mohlo mít dalekosáhlé důsledky, které nedokážete jen tak vymazat ze svého života. Zkuste se se svým známým domluvit na tom, co je pro vás v současné…

Nejčtenější články