Chrtí závody: Celebrity řádily jako malé děti

16. 9. 2013
V Praze proběhlo slavnostní otevření nového dostihového závodiště pro chrty a sportoviště pro celé rodiny. A bylo u toho pořádně veselo. Na akci dorazila spousta známých osobností a soutěžení v několika disciplínách si všichni pořádně užili. Někteří z nich se také pochlubili svými šikovnými potomky...

V Praze v Motole najdete od pátku nový multifunkční sportovní areál Greyhound Park. „Chrtí“ stadion, který je naprostou raritou na Evropském kontinentu. Na pískovém oválu zde běhá až osm psích závodníků v jednom dostihu, na které se můžete přijít podívat, fandit, ale také sázet. Na tomto unikátním stadionu můžete také sportovat, odpočívat a zpříjemnit si chvíle i špičkovou gastronomií.

Zahajovací akci moderoval Vlasta Korec, který na otevření sportoviště přivítal spousty VIP osobností - např. Zbygniewa Czendlika, Evu Decastelo, Gabrielu Gunčíkovou, Míru Hejdu, Markétu Hrubešovou, Evu Hruškovou, Zoru Hejdovou, Báru Kodetovou, Anetu Krejčíkovou, Vendulku Křížovou, Petera Nagy, Agátu Prachařovou, Jana Přeučila, Emmu Smetanu, Patrícii Solaříkovou a Pavla Šporcla.

Všichni zúčastnění si radovánky multifunkčního sportovního areálu také vyzkoušeli. Zabavili se nejen dospělí na elektromotokárách a kolečkových bruslích, ale i jejich ratolesti. Děti se vyřádily na skákacím hradu, dětských šlapacích autíčkách, koloběžkách. Všichni hosté také na vlastní oči viděli, jak úžasný zážitek přináší závod chrtů.

Soutěžící na in linech, ale i segwayích a elektromotokárách měli připnuté časoměrné čipy, jejich výsledky se zobrazovaly na obří světelné tabuli i na obrazovkách v celém areálu, což každého motivovalo, aby bral závody vážně. Každý dětský účastník obdržel pohár a pytel plný dobrot, zatímco vítězové v kategorii závodu dospělých vyhráli obří šunkové kýty.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

„Tady se dá v klidu jezdit a nikdo nás neohrožuje jako na cyklostezce podél Vltavy a bezpečnost pro mé dítě je to, co si zde nejvíce cením,“ pochvalovala si bruslařskou dráhu Markéta Hrubešová, která na akci dorazila s dcerou Christel.

Své tři dcery vzala i herečka Bára Kodetová. Violeta, Sofie a Lily se hned skamarádily s Christel a Madlenkou a užily si spoustu legrace. Holky mezi sebou závodily na dětských šlapacích autíčkách i na kolečkových bruslích.

„Moc jsem se pobavila a celkově to byl skvělý večer. Park je opravdu překrásně udělaný, je tu spoustu aktivit, které zabaví dospělé i děti, takže sem určitě budeme chodit. Navíc Sofinka miluje pejsky a od mazlení s chrty jsem jí nemohla odtrhnout. Já hrozně ráda trávím čas sportem a v přírodě, Pavel zase miluje dobré jídlo, takže si tady každý přijdeme na své,“ dodala přítelkyně Pavla Šporcla Bára Kodetová.

„Ty elektromotokáry jsou naprosto super! Jezdila bych tu třeba do rána,“ smála se nadšeně krásná zpěvačka Gabriela Gunčíková.

Nejvíc soutěživé byly herecké kolegyně a kamarádky Patrície Solaříková a Aneta Krejčíková. Patrície porazila Anetu v závodě elektromotokár a tak jí Aneta na oplátku pozvala na kolečkové brusle. Ale Patrície jí porazila i na bruslích! „Naštěstí se tady můžeme zdarma zaregistrovat a pro členy klubu se časy zapisují do programu, takže to Patrícii příště natřu pro změnu já!“ řekla odhodlaně poražená Aneta Krejčíková. „I za cenu toho, že bych sem měla chodit denně trénovat!“ dodala spiklenecky mladá herečka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Sobota je jako stvořená pro vyhledávání nových koníčků. Zatoužíte na sobě pracovat a zdokonalovat se. Doufáte, že vám to pomůže překonat náročné období. V rodině není všechno jako obvykle…

Nejčtenější články

Doporučujeme