Komentáře k článku zpět na článek

mentalista 11. 6. 2013 | 09:27

Anndy: vetsina norm. obyc. zamilov. chlapu o to vubec nestoji - zarlivost.., zalezi, jak na tom je citove, ze svych zkusenosti - ani nahodou, ze to asi nemam v hlave zcela srovnane..

DrFreeze 30. 5. 2013 | 08:31

Anndy: promluvit určitě ano, ale velice opatrně, ne na něj vybalit "CHTĚLA BYCH..." ale něco ve smyslu "Mám nějaké fantazie..." a hned pozná, jestli se toho partner chytí nebo ne.Za sebe ale říkám, že něco takového bych si do vztahu nepustil. Někdy to MOŽNÁ může vyjít, ale pravděpodobnost, že to někdo ze zúčastněných neudrží pod kontrolou, je strašně vysoká!

Anndy 29. 5. 2013 | 17:09

nerozumím tomu, proč by si po sexu se dvěma muži měla myslet, že je kráva, třeba bude spokojená a naopak bude mít špatné svědomí z toho, že podvedla svého přítele.
Pokud jí má přítel rád, není důvod se mu snevěřit se svými sexuálními touhami! Buď na ně přistoupí anebo ne. Pokud ne, není to přeci důvod k rozchodu. Jestli se maj rádi, měli by spolu mluvit o všem.
Třeba byste se divili, kdyby partner nejenom souhlasil, ale přál si přesně to samé - jde jen o to najít vhodného partnera. Určitě by to měl být člověk, kterého oba znají.

DrFreeze 29. 5. 2013 | 14:18

Naprostý souhlas s Styx a annamor!Tahat do milování jiné/další lidi je strašně, strašně nebezpečné a ustojí to málokterý vztah!
Některé věci je prostě lepší ovládnout a nechat jen ve fantazii. I kdyby se podařilo navrhnout a realizovat přesný scénář, který by "hrdince" vyhovoval, vždycky by přišlo určité rozčarování nemluvě o partnerovi!!
Víc lidí fakt ne, teda v sexu možná, ale nezaměňovat s milováním!

paula56 29. 5. 2013 | 13:13
annamor 29. 5. 2013 | 07:45

Přítel mi při sexu říká, že by rád viděl, jak se mnou souloží jiný muž - někdy mladší, jindy starší. Neškodná sex. fantazie, ale oba víme, že k tomu nikdy nedojde. Sex je podle mě jen pro dvojici :)

Styx 29. 5. 2013 | 07:41

Nic příteli neříkej. Tedy pokud nechceš ten vztah zabít. Buď se s tebou rozejde hned, jak mu vyjevíš své přání, nebo velice brzy potom, co tu akci ve třech uskutečníte. Najdi nějaké dva sympatické chlapy, těm řekni o co jde, pozvi je někam do penzionu a tam si to s nima rozdej. Pak si odfajfkuješ kolonku sex se dvěma muži a řekneš si jsem to ale kráva.

Betyyna 28. 5. 2013 | 19:43

Přečtěte si také

Horoskopy

Už delší dobu prahnete po lepší pracovní pozici a samozřejmě také po zvýšení platu, ale zatím se vám to…

Nejčtenější články

Doporučujeme