Chtěla jsem to zkusit, beru to sportovně, říká Žilková o vyhazovu ze StarDance

9. 11. 2010
Chtěla jsem to zkusit, beru to sportovně, říká Žilková o vyhazovu ze StarDance
Naprosté překvapení vzbudil v sobotu odchod prvního páru ze čtvrté řady StarDance ...když hvězdy tančí - herečky Veroniky Žilkové (49) a tanečníka Marka Dědíka (27).

Podle mínění poroty nepatřili k těm nejslabším. Přesto diváci rozhodli jinak a nechali je odejít. Manžel herečky Martin Stropnický dokonce uronil slzu.

Vaz tanečnímu páru zlomil quickstep na píseň When The Saint Go Marching od Louise Armstronga. Více než tance v něm měli různých skoro až akrobatických prvků.

To, že vypadli, bylo pro oba velkým překvapením. Veronika se ale snažila zachránit situaci a ještě vtipně pronesla: "Bye, bye." Mnohem hůře to nesl její partner, úřadující mistr republiky v latinsko-amerických tancích.

Do soutěže se prý herečka přihlásila, když jí tvůrci zavolali a zeptali se, zda by to nechtěla zkusit.

"Řekla jsem, že ráda, a už to bylo," svěřila se.

Do této doby zatím s tancem žádné zkušenosti neměla, a proto to chtěla vyzkoušet a také se něčemu novému přiučit. Nečekala ale, že vypadne takhle brzy.

"Neberu to nijak tragicky, na prohry jsem zvyklá. Chtěla jsem to jen zkusit," říká a je vidět, že úplně lhostejné alespoň kvůli Markovi jí to není.

Ze soutěže si prý určitě odnesla, jak se správně tancuje cha-cha, která byla jejich prvním tancem a kterou trénovali šest týdnů. Byla také tím tancem, na který se oba nejvíc těšili. Alespoň podle slov Žilkové, která pronesla krátce před soutěží.

"Nejvíc se těšíme na tanec, za který nás nevyhodí," řekla tehdy.

ČTĚTE TAKÉ:
Oblékněte se ve stylu Kate Moss!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud to nemůžete ani v sobotu bez práce vydržet, udělejte změnu ve své domácnosti. Ale ani tam to nepřehánějte a odpoledne se věnujte výhradně rodině. Vyrazte za sportem. Pohyb na…

Nejčtenější články

Doporučujeme