Chuťovky k pivu a vínu: Nakládaný hermelín, česnek i cibulky

2. 3. 2018
Chuťovky k pivu a vínu: Nakládaný hermelín, česnek i cibulky
Nakládané dobroty se hodí jako originální dárek nebo rychlé pohoštění. Podívejte se na těchto 5 nakládaných receptů!

Nakládané cibulky jsou skutečnou lahůdkou, která se perfektně hodí jako doplněk k večernímu pivu nebo vínu. Klidně si s receptem pohrajte – místo zeleného pepře dejte kapary nebo přidejte trochu aromatického hřebíčku.

Nakládaný hermelín v oleji se výborně hodí jako zakousnutí k pivu nebo na víkendový pobyt na chalupě. Aby byl hermelín správně naložený, děláme ho už dva až čtyři dny před konzumací.

Stává se vám, že česnek chytí plíseň nebo zvlhne? Naložte ho! Vynikající nakládaný česnek pak můžete použít v různých pokrmech, třeba do masových rolád. Takto ho budete mít po ruce po celý rok a veškerou úrodu spotřebujete do posledního stroužku.

Funguje léčba česnekem? Přečtěte si!

Nakládaný a kořeněný ovčí sýr má tu výhodu, že v lednici vydrží opravdu dlouho – více než měsíc. Tak ho můžete mít k dipozici vždy, když je potřeba, a vytvořit z něj rychlou a zdravou večeři.

Které sýry můžete jíst při hubnutí?

Nakládané brusinkyse výborně hodí jak do sladkých, tak i slaných pokrmů. Vynikající jsou třeba s nakládaným hermelínem nebo k pravé domácí svíčkové.

Útulná kavárna v Praze? Zkuste espresso bar Sólista. Představujeme ho na videu:

Zázračné brusinky na hubnutí i na mužskou plodnost

Nakládat nemusíte jen okurky! V nálevu je výborná i mrkev. Připravte ji podle našeho receptu na nakládané karotky a uvidíte, že jí nikdo neodolá!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud vám nestačí v práci síly, tak se věnujte jen úkolům, které jsou aktuální a na další zapomeňte. Stejně byste to nestihli. Nadřízený si všiml vašeho úbytku sil a vůbec se mu to nelíbí.…

Nejčtenější články

Doporučujeme