Chůze vás prozradí

24. 8. 2000
Způsob chůze vypovídá mnohé o vaší osobnosti a vašem charakteru. Představíme vám tyto různé typy chůze, abyste v budoucna mohla odhadnout, s kým máte tu čest, a také se sama můžete podrobit malé zkoušce

Chůze vás prozradí

Způsob chůze vypovídá mnohé o vaší osobnosti a vašem charakteru. Představíme vám tyto různé typy chůze, abyste v budoucna mohla odhadnout, s kým máte tu čest, a také se sama můžete podrobit malé zkoušce.

Loudavá - boky se při chůzi ležérně pohupují, hlava se otočí jednou sem, jednou tam, působí velmi uvolněným dojmem. Charakterové zařazení

  1. poživačný typ, inteligentní a celkově ležérní založení. Velká kariéra

ji většinou mine, protože o ni nemá zájem.
Plouhavá - při chůzi svěšená ramena, hlava lehce skloněná a pohybuje se, i když má naspěch, plouhavě. Charakterové zařazení - spíš chaotický, bojácný, pesimistický typ, má pocit, že to v životě někam dotáhne jen s velkou námahou.
Kachní - má špičky nohou vytočené trochu ven a vystrčený zadek, horní část těla je při chůzi lehce rozkývaná. Charakterové zařazení - optimistický, takřka šelmovský typ, velmi impulsivní, většinou dobře naladěný, umí dobře zacházet s lidmi, proto ji často potkáme ve vedoucí pozici.
Cupitavá - dělá drobné krůčky, klade jednu nohu přesně před druhou, při chůzi dělá spíš trhavé pohyby rukama, hlavu drží většinou strnule vztyčenou. Charakterové zařazení - typově spíš bojácná, nejistá a nerozhodná, svým chováním přivolává přímo ruku silného ochránce.
Dynamická - pohybuje se dlouhými a pružnými kroky, chodí velmi rovně, s narovnanou páteří, při chůzi dělá výrazné švihavé pohyby rukama. Charakterové zařazení - má velkou sebedůvěru, dobře se srovnává sama se sebou i se světem, je pro ostatní svým způsobem vzor. Krom toho je velmi sociálně založená, hodí se jako opora - a k vypovídání.
Vrtošivá - jako manekýnky, klade přesně nohu přes nohu, lehce pohupuje boky, má narovnanou páteř, rameny lehce pokyvuje v rytmu chůze, při chůzi vypadá velmi elegantně. Charakterové zařazení - pozor- velmi nestálá, většinou v životě hodně dosáhne, nikdy však neví co chce, má sklon k nespolehlivosti, na druhou stranu je schopná velkých citových výlevů.
Hopsalka - rovná jako svíčka se kroky plnými síly pohybuje pružně kupředu, při chůzi působí spíš sportovně a celkově optimisticky. Charakterové zařazení - důvěryhodná, spontánní, velmi aktivní a dynamická, velmi vhodná jako vedoucí síla, nevědomky nakazí ostatní svým pozitivním vyzařováním.

zdroj: Uschi Fellnerová - Ženy na úrovni, Motto

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Připravte se na to, že se vaše vyzkoušené milostné narážky začnou míjet účinkem. Měli byste se začít chovat seriózněji. Především mladí nebo nezadaní Býci by se před svou vyvolenou (před…

Nejčtenější články