Chyby při sexu, kterých se často dopouštíme: Takto jednoduše je lze napravit

28. 10. 2020
Chyby při sexu, kterých se často dopouštíme: Takto jednoduše je lze napravit
Pokud máte pocit, že váš sexuální život není uspokojivý tak, jak byste si představovala, je na čase se zamyslet. Možná není chyba jen na straně vašeho partnera, ale i u vás. Jakých chyb se můžete dopouštět, aniž byste si to uvědomovala? Zbavte se jich a začnete si milování skutečně užívat!

Příliš jemné naznačování

Spousta z nás má pocit, že muži by měli být schopni poznat, když máme chuť na sex, a vycítit na základě jemných náznaků, že právě nyní je ten správný čas. Pokud muž tyto nápovědy nedokáže odchytit a přejde je bez povšimnutí, můžeme být trochu frustrované. Jestliže mu ale jemně naznačíte, že si jdete lehnout, nebo se k němu tulíte u televize, není to pro mužský mozek dostačující signál, především pokud je on tím hnacím motorem v této oblasti a jeho pokusy byly mnohokrát odmítnuty.

Jak to napravit:

Muži, stejně jako my ženy, chtějí vědět, že po nich toužíme. Takže mu zkrátka řekněte, jak se vám líbí a jak moc po něm toužíte. Jako třeba: „Miluju tvoje tělo a nemůžu se dočkat, až ho ucítím na tom svém.“ Nebo: „Toužím po tobě a nemůžu se dočkat, až mě pomiluješ.“ Nebo se dotkněte jeho intimních partií tak, že v žádném případě nebude moct přehlédnout váš záměr.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci směny vám spadne kámen ze srdce, protože se vám nebude dařit podle představ. Jde vidět, že nejste ve své kůži a od nového měsíce očekáváte především nárůst energie. Přeci jen jste…