Komentáře k článku zpět na článek

monada 18. 12. 2018 | 12:42

Taky to tak cítím , že když je něco tak hned rozvod. Nekoukají na děti.Ony mají rády oba rodiče. Sice zas když někdo žije s alkoholikem násilníkem aj. Tak raději rozvod pro děti je to lepší. Já mám svoje koníčky manžel taky vždy jsme se byli schopni dohodnout. Bohužel moje jedna dcera taky je rozvedená co s proutníkem . Jak říká moje kamarádka má velice rozšíření srdce. On by měl bydlet tam kde je mnohoženství to by mu vyhovovalo. Hezký den

Roza 18. 12. 2018 | 09:25

Je to těžké, poznat, zda má cenu být stále spolu ..když spolu máte děti, které milují oba rodiče...a trpěli by jejich rozchodem. Rodiny by se spíš měli stmelovat( dle mne jsou rozchody spíš pro ty, kdo rodinu nemají...)
I když má každý rodič své zájmy, jiné typy kamarádů, jako u nás... někdy mě to štve, ale snažím se být hlavně mámou, i když děti občas vidí rodičovské "neshody "... Možná už i okolí někdy vnímá, že jsme jako partneři každý jiný, ale nechci podporovat současný rozvodový trend.. vidím v okolí, že dnes je skoro zázrak, když děti mají úplnou rodinu... ) Prostě asi záleží na individuálních situacích.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Panny, pracovní sféra je pro vás alfou omegou, a proto se vám daří vymyslet plán, jak se nejlépe…

Nejčtenější články

Doporučujeme