Chystáte se do sexshopu? Víme, jak se chovat!

Chystáte se do sexshopu? Víme, jak se chovat!

Rozhodla jste se, že je třeba okořenit váš sexuální život a vaše první kroky mají mířit do sexshopu? Pak se nemáte čeho bát. Poradíme vám, jak se ve svatyni sexu chovat a co určitě nedělat.

Nebojte se

Když se tedy odhodláte do sexshopu vstoupit, nechovejte se, jako byste tam vlastně byla omylem. Na to není nikdo zvědavý. Nezáleží na tom, jestli tam jdete koupit konkrétní věc, nebo vás tam táhne zvědavost a chcete se jen porozhlédnout. Sexshop je místo, kde vás nikdo soudit nebude.

Pokračování 2 / 5

Ptejte se

Prodavači v sexshopech jsou profesionálové a zodpoví vám beze studu jakékoliv otázky. Stydět se nemusíte ani vy. Prodavači jsou školení, aby zboží dokonale znali a dokázali doporučit to, co nejvíc vyhovuje vašim potřebám. Navíc pro ně je to rutina, jako by prodávali oblečení, a jen tak něco je z míry nevyvede.

Pokračování 3 / 5

Nemusíte se cítit trapně

Připadají vám vaše sexuální fantazie zvrhlé a divné? Možná byste se divila, jaké představy o sexu mají jiní lidé. Stačí se rozhlédnout po sexshopu a omrknout, na co všechno se prodávají erotické pomůcky. To vás určitě uklidní. Za to, po čem toužíte, se opravdu stydět nemusíte. Například v Kanadě podle studií touží šedesát procent žen po tom být při sexu ovládané mužem a čtyřicet čtyři procent mužů zase touží ženě při aktu naplácat.

Pokračování 4 / 5

Lubrikační gel

Cítíte se poníženě, protože si potřebujete koupit lubrikační gel? Není třeba! Na ženskosti vám to vůbec neubere, navíc lubrikační gel není na škodu ani v případě, že jste při sexu sama vlhká dost. Někdy mohou různé faktory způsobit nedostatek poševního sekretu a lubrikační gel vám pomůže užít si rozkoš bez nepříjemností. Prostě – kdo maže, ten jede!

Pokračování 5 / 5

Pozor na soukromí

Jak již bylo zmíněno, prodavači v sexshopu vám rádi zodpoví všechny otázky. Můžete se zeptat i na to, jaké zboží by vám doporučili. Rozhodně se ale neptejte na to, který z přístrojů používají oni, to už je zasahování do soukromí. A pak, nevíte, jaké touhy a potřeby mají oni, takže by vám to stejně k ničemu nebylo.

Doporučujeme

Články odjinud