Chystáte svatbu? Toto jsou důvody, proč byste si ji možná měla rozmyslet

2. 4. 2019
Chystáte svatbu? Toto jsou důvody, proč byste si ji možná měla rozmyslet
Ať už jste zkušená manželka, která má již jedno manželství za sebou, nebo z vás má být nevěsta poprvé, není na škodu se v předsvatebním shonu zastavit a zamyslet se, jestli děláte správný krok. Napadne-li vás některá z následujících myšlenek, zřejmě máte nejvyšší čas svatbu odpískat.

Pokud cítíte tlak okolí, abyste se vdala

Možná cítíte tlak ze strany rodiny, přátel nebo partnera, abyste udělala ten zásadní krok a vdala se. Není to nic divného, ale rozhodně byste se neměla vdávat jen proto, že vám to říká vaše okolí. Nebo proto, že se to prostě očekává. Jestliže něco děláte proto, že byste to měla udělat, a ne proto, že po tom opravdu toužíte, nemůžete čekat úspěšný výsledek. Nikdo vás nemůže do svatby nutit a rozhodnutí se vdát musí přijít z vašeho srdce, ne ze srdce druhých. Jestli cítíte pochybnosti a do svatby se nehrnete, měla byste dát na svůj instinkt a nevdávat se.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Blíženci, teď oplýváte ohromnou vitalitou a energie máte rozdávání. Není divu, že jste šéfovými miláčky. Kolegové vám mohou i trochu závidět, ale naštěstí je odzbrojíte dobrou…

Nejčtenější články

Doporučujeme