Chytré vychytávky na léto: Jak narychlo spravit žabky, sepnout si šaty proti větru a další

26. 7. 2019
Chytré vychytávky na léto: Jak narychlo spravit žabky, sepnout si šaty proti větru a další
Léto je sice skvělé období, ale občas letní pohodu mohou narušit různé nechtěné situace. Takový neposedný vítr, spáleniny od slunce nebo zapomenutý díl plavek dokážou zkazit slunný den. Jak si v podobných situacích poradit? Mrkněte na chytré nápady na videu v úvodu článku.

Kam si schovat cennosti na pláži? 

Pořídila jste si do města kolo a celou zimu jste se těšila, jak si obléknete krásné letní šatičky a vyrazíte na projížďku? Potěšení z jízdy vám ale může zkazit obyčejný vánek, který odhalí vše, co máte pod sukní. Věděla jste, že k vyřešení problému vám pomůže obyčejná mince?

Vyrazila jste s přáteli či rodinou na beach volejbal a až na hřišti zjistíte, že vám chybí část dresu? Nevadí, neznamená to, že byste musela pospíchat domů. Místo sportovní podprsenky nebo tílka vám totiž postačí spodní díl plavek a tkanička!

Jak si poradit, když se spálíte na sluníčku, kam si schovat cennosti na pláži, jak se zbavit všudypřítomného písku na pláži nebo opravit rozbité žabky? Všechny tyto vychytávky najdete v našem videu v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Máte dojem, že si s vámi osud zahrává. Zkraje měsíce jste byli profesně bezradní a momentálně jste opět nad věcí. Nadřízený si vás považuje, dokonce si můžete pomoci k lepšímu pracovnímu…