Čím ho potěšit na Vánoce 2017? Tipy na dárky pro muže

6. 12. 2017
Marně si letos lámete hlavu, co pořídit svému partnerovi či manželovi pod stromeček? Máme pro vás pár rad, které by se vám mohly hodit. Vybírat můžete z levnějších dárků, jako je dobrá kniha, přes ty dražší v podobě hodinek až po luxusní dárky, jako je taška s vlastním monogramem.

Potěšte ho knihou

Pokud váš partner rád tráví večery i víkendy čtením, rozhodně ho neurazíte dobrou knihou. Novinek vychází před Vánoci spousta, my doporučujeme například detektivku od oblíbeného Dana Brownse, autora Šifry Mistra Leonarda. Teď mu vychází detektivka jménem Počátek.

Miluje váš partner cestování? Pak by ho mohla zaujmout novinka českého cestovatele Ladislava Zibury Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii. A jestli je váš drahý technický typ, pak je právě pro něj určena kniha Tesla – Génius, který zkrotil elektřinu, která pojednává o známém vynálezci Nikolovi Teslovi.

Co koupit partnerovi na Vánoce 2017? Inspirujte se v naší galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Oblékněte si ho

Máte pocit, že by váš partner potřeboval obměnit šatník? Pokud máte jeho míry v oku, podarujte ho oblečením. Vyberte mu například slušivý kabát nebo bundu, aby byl šik i v zimě. Jestliže si jeho velikostmi nejste úplně jistá, můžete mu darovat například košili šitou na míru.

Originální doplňky

Velké oblibě se v posledních letech těší například doplňky ze dřeva. Jestli váš partner rád působí jako gentleman, pořiďte mu dřevěného motýlka nebo kšandy s dřevěnými aplikacemi, případně hodinky nebo peněženku ze dřeva. Potěšíte určitě i taškou či páskem na míru s jeho monogramem, které vám na zakázku vyrobí například značka Galard.

Alkohol neurazí

Radost jistě uděláte i kvalitním alkoholem. Muži většinou preferují kvalitní whisky nebo rum, někteří ale jistě ocení i šampaňské. Skleničku dobrého pití si s ním na Štědrý večer můžete vychutnat i vy!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zatoužíte po společnosti příbuzných či přátel. Je docela možné, že vyrazíte na společný výlet anebo na chatu. Dávejte si však pozor na aktuální omezení, ne vše by mohlo dopadnout dobře.…