Čím jste jedineční podle horoskopu? Berani jsou odvážní, Raci pozorní

Čím jste jedineční podle horoskopu? Berani jsou odvážní, Raci pozorní

Každé znamení má své kladné i záporné stránky. Jaké jsou nejsilnější stránky vaší osobnosti podle zvěrokruhu? Budete se možná divit, čím jste jedineční. Nebo to všechno o sobě už dávno víte?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Beran jako první znamení zvěrokruhu nastavuje tempo i pro ostatní. Berani jsou odvážní, konkurenceschopní a silní lidé, kteří se nebojí vstupovat na nová území a prozkoumávat je. V tom jsou jedineční a naprosto přirození. Některé z jejich nápadů vám můžou připadat poněkud zvláštní, ale to jen proto, že jste jejich myšlení zatím nepochopili.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jestli se někdy dostanete do křížku s Býkem, pak byste měli vědět, že Býk je paličatý a odhodlaný k čemukoli. S nimi bude těžké vyhrát. Jejich jedinečnou vlastností je právě ona tvrdohlavost a schopnost nikdy se nevzdávat. S nimi byste mohli hravě přežít i zombie apokalypsu!

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Blíženci jsou extrovertní a nikdy se nezastaví. Jejich duální osobnost jim usnadňuje rozhovory s kýmkoli, protože nemají potíže ptát se na cokoli. Jsou společenští a vždy se objeví ve správný čas na správném místě. Jsou neposední a neumějí moc naslouchat. Často jsou tak vzrušení, že ztrácejí schopnost slyšet to, co je důležité.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci milují domov a láskyplné vztahy. Máte-li přítele, který se rychle a naplno zamiluje, pak je pravděpodobně narozený v tomto znamení. Jsou věrní a milující své blízké, které budou za všech okolností chránit. Jsou velmi pozorní a nikdy nezapomínají na výročí a nejrůznější události. Někdy mohou milovat tak silně, že nenechají ostatní, aby svobodně dýchali.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi jsou hvězdami každé show. Milují světlo a celý svět jim leží u nohou. Jsou okouzlující, nádherní a někdy dramatičtí. K životu potřebují pozornost a pocit, že jsou milováni. Aby se opravdu bavili, potřebují kolem sebe diváky. Jedineční jsou tím, že se s nimi nikdy nenudíte a život je s nimi opravdu vzrušující.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Analytické Panny se v mnoha případech chovají jako počítače. Jednou z jejich nejsilnějších schopností je umění získat velké množství informací a vybrat z nich je ty, které jsou důležité a užitečné. Panny vždy dokážou posoudit, jestli je pro ně daná situace výhodná, či nikoli. V tom jsou naprosto jedinečné.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Už jste někdy stáli ve frontě ve Starbucks za někým, kdo se nemohl rozhodnout mezi Cofee Latte nebo Grenn Tea Matcha? Pravděpodobně to byl někdo, kdo se narodil ve znamení Vah. Vah se nikdy neptejte, kam jít na večeři, čekali byste věčnost. Jsou jedinečné právě v nerozhodnosti a váhavosti. Vždy totiž kladou potřeby ostatních před své vlastní, proto rozhodování nechávají na ostatních.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři přitahují ostatní lidi jako magnet. Jsou to lidé, kteří okouzlí absolutně bez důvodu. Mají charisma, které z nich činí jedinečné bytosti. A přitom to nedělají vědomě. Jsou vášniví a intenzivní ve všem, co dělají, takže není divu, že k nim druzí vzhlížejí. Jsou také tajemní a mají hlubokou duši. Na rozdíl od Lvů nepotřebují, aby byli středem pozornosti, mnohem víc se zajímají o to dostat se pod povrch, aby našli pravdu.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelci jsou bezstarostní dobrodruzi, kteří si život neumí představit bez aktivity. Nuda je pro ně nejstrašnější slovo a nejraději by pořád někde byli. Jsou to skvělí parťáci na dovolenou či dobrodružnou výpravu. S nimi se nikdy neztratíte. Střelci jsou řízeni neustálou potřebou prozkoumávat a rozšiřovat mysl, srdce a vědomí v nejvyšší možné míře. Fráze „žít život naplno“ může pro mnohé zavánět klišé, pro Střelce je to naprosto pravdivé.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorozi jsou úspěšní a milují úspěch. Jedineční jsou v tom, jak dokážou tvrdě pracovat a jít za svým cílem. Z nich se stávají mozkoví chirurgové, kosmonauté či olympijští atleti. Zároveň ale dokážou zvládnout tisíc dalších věcí a k tomu po večerech vypít láhev tequilly. Kozoroh chce být vždy na vrcholu hory a má k tomu dostatek odhodlání. Vždy uspěje v čemkoli, co mu dává smysl.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři rádi podněcují ke změnám, v tom jsou jedineční. Ovšem více než hlavou myslí srdcem a jejich skvělé nápady jsou velmi často jen vizemi. Nicméně i tyhle vize ostatní lidi inspirují. Aura Vodnářů působí na ostatní tak, že je chtějí následovat. Když by vám řekli, abyste s nimi odletěli někam do vesmíru hledat nový život, letěli byste. Jsou totiž velmi přesvědčiví.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ryby jsou kouzelné a mystické bytosti. Jsou to také lidé, kteří vás budou neustále překvapovat novými informacemi nebo zážitky. Jsou zasnění a citliví, přitahuje je vše mystické. Mají silně vyvinutou intuici, což je činí jedinečnými. Dokážou vyvážit chladnou a tvrdou realitu s teplem a láskou. S nimi můžete měnit fantazii v realitu.

Doporučujeme

Články odjinud